تبلیغات
مازند اسپرت - مسابقات فوتسال نونهالان كشور در كلاردشت آغاز شد

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

  مسابقات فوتسال نونهالان كشور در كلاردشت آغاز شد
مازند اسپرت: صبح امروز مسابقات فوتسال نونهالان كشور در كلاردشت آغاز شد.

مسابقات فوتسال نونهالان كشور در كلاردشت آغاز شد

مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-صبح امروز مسابقات فوتسال نونهالان كشور در كلاردشت آغاز شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از كلاردشت، مسابقات فوتسال نونهالان كشور با حضور 27 تیم از 27 استان كشور در سالن تربیت بدنی كلاردشت از صبح امروز آغاز شد.
این مسابقات در حالی صبح امروز آغاز به كار كرد كه تیم نونهالان قرچك ورامین و شموشك گلستان به رقابت پرداختند.
سلیمانی سرناظر این مسابقات در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس بیان داشت: در این دوره از مسابقات كه لیگ برتر فوتسال نونهالان كشور نام گرفته است 56 بازی در 8 روز انجام خواهد شد كه به تیم‌های اول تا سوم كاپ و مدال داده میشود.
وی با اشاره به اینكه شش گروه در این مسابقات به رقابت می‌پردازند، ادامه داد: در گروه اول تیم‌های ایران خودرو قرچك، ولیعصر مرودشت، استقلال اراك و شموشك گلستان و در گروه دوم نیز تیم‌های كشاورز كرمانشاه، دبیری تبریز، شهدای دانش‌آموز و فتح لاهیجان حضور دارند.
سلیمانی خاطرنشان كرد : تیم‌های شهیدعباس نژاد فارس، ارژن اصفهان، خلیج فارس هندیجان و خورشید قروه كردستان در گروه سوم و بعثت ایلام، شاهین كاشمر، پیشتازان نهاوند، پیام كرمان و راه ساری در گروه چهارم این رقابت‌ها جای دارند.
سرناظر این مسابقات همچنین از حضور تیم‌های اتحاد شهركرد، تلاش جم بوشهر، رسالت شاهرود، ابومسلم هرمزگان و پیشگامان كویر یزد در گروه پنجم و جهان اسپرت سیرجان، سهند سازان كرج، ولیعصر شیراز، استقلال دشمن زیاری و المپیك كلاردشت در گروه ششم این مسابقات خبر داد.
مسابقات فوتسال قهرمانی نونهالان كشور از اول تا هشتم اردیبهشت در سالن ورزشی بعثت كلاردشت برگزار می‌شود.
نوشته شده در تاریخ 1390/02/3 توسط رمضان مددی