تبلیغات
مازند اسپرت - نوژن شهرداری نوشهر از صعود بازماند

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

  پس از تساوی مقابل داماش ایرانیان؛
نوژن شهرداری نوشهر از صعود بازماند
مازند اسپرت: نوژن شهرداری نوشهر پس از توقف مقابل داماش ایرانیان از صعود بازماند.

پس از تساوی مقابل داماش ایرانیان؛
نوژن شهرداری نوشهر از صعود بازماند
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-نوژن شهرداری نوشهر پس از توقف مقابل داماش ایرانیان از صعود بازماند.


به گزارش خبرگزاری فارس از نوشهر، از هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ فوتبال دسته دوم كشور تیم‌های فوتبال نوژن شهرداری نوشهر و داماش ایرانیان در ورزشگاه شهدای نوشهر به مصاف یكدیگر رفتند.
تیم فوتبال داماش ایرانیان كه پیش از این بازی به رقابت‌های لیگ دسته اول كشور صعود كرده بود در برابر نوژن شهرداری نوشهری قرار گرفت كه امید زیادی برای برد در این بازی و بقا در كورس مدعیان صعود به رقابت‌های لیگ دسته اول كشور را داشت.
تیم فوتبال داماش ایرانیان در زمینی سراسر باتلاقی و پر از آب ناشی از بارندگی روز گذشته در نوشهر در نیمه اول توانست با ارئه بازی خوب خود نبض بازی را در دست بگیرد و از نزدیك شدن تیم حریف به دروازه خود تا حدود زادی جلوگیری كند.
به گزارش فارس، از طرفی تیم فوتبال نوژن شهرداری نوشهر تنها در یكی دو موقعیت توانست دروازه حریف را مورد تهدید خود قرار دهد اما در مجموع دو تیم نیمه اول را با تساوی بدون گل به رختكن رفتند.
در نیمه دوم تیم فوتبال نوژن شهرداری نوشهر با آرایش جدیدی پا به میدان گذاشت و از همان دقایق اولیه نیمه دوم تا پایان بازی حریف صعود كرده خود به لیگ دسته اول فوتبال كشور را تحت فشار قرار دهد و موقعیت‌های زیادی را بر روی دروازه داماش ایرانیان خلق كرد كه در یكی از این موقعیت‌ها نوژنی‌ها توپ را به دیرك عمودی دروازه داماش كوبیدند و در چند مورد نیز تا آستانه بازگشایی دروازه حریف پیش رفتند اما با بدشانسی توپ‌های آنها وارد دروازه نشد.

* شرایط زمین و بدشانسی باعث شد به گل نرسیم
سرمربی تیم فوتبال نوژن شهرداری نوشهر در پایان بازی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در نوشهر اظهار داشت: تیم داماش ایرانیان تیم بسیار قدرتمندی بود و یكی از پرمهره‌ترین تیم‌های حاضر در لیگ دسته دو كشور بود كه موفق شد به لیگ دسته اول كشور صعود كند و از همینجا این صعود را به همه عوامل تیم داماش ایرانیان تبریك می‌گویم و روزهای بهتری را برایشان آرزو دارم.
بهاالدین پناهی افزود: این بازی یكی از بازی‌های خوب در لیگ دو كشور بود و بازیكنان نوژن یكی از بهترین بازی‌های خودشان را در برابر این تیم قوی به نمایش گذاشتند و از این بابت از همه بازیكنانم كاملا راضی‌ام.
پناهی ادامه داد: ما در این زمین سراسر گل‌آلود و آب گرفته توانستیم موقعیت‌های زیادی را به روی دروازه حرف خلق كنیم اما شرایط زمین و بدشانسی باعث شد به گل نرسیم.
سرمربی تیم فوتبال نوژن شهرداری نوشهر درباره ادامه همكاری خود با این تیم اظهار داشت: باشگاه نوژن شهرداری نوشهر از من برای فصل بعد برنامه خواستند و اگر شرایط‌ها مهیا باشد در این تیم می‌مانم هر چند امسال نیز شرایط‌های بسیار خوبی از سوی مدیریت و سایر عوامل تیم نوژن شهرداری نوشهر فراهم بود و این امر سبب موفقیت این تیم تا به امروز بوده است كه همه اینها جای قدردانی و تشكر دارد.

* فقط آب، گل و لغزندگی را مشاهده كردیم
سرمربی تیم فوتبال داماش ایرانیان نیز در پایان بازی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در نوشهر گفت: زمین بازی یكی از اركان اساسی برای ارائه فوتبال است اما امروز در ورزشگاه نوشهر زمین بازی برای فوتبال ندیدیم و فقط آب و گل و لغزندگی را مشاهده كردیم.
ماركار آقاجانیان افزود: وضعیت زمین خراب نوشهر باعث شد دو تیم نتوانند بازی خوبی از خود ارائه كنند و این بر كیفیت فوتبال تاثیر منفی گذاشت.
سرمربی تیم فوتبال داماش ایرانیان تصریح كرد: فوتبال مازندران و به ویژه نوشهر دارای استعدادهای فراوانی است و واقعا حیف از این همه این تعداد كه زمین بازی خوبی برای فوتبال ندارند و بنابراین اگر مسئولان نوشهر همت كنند و این زمین را تبدیل به چمن مصنوعی كنند مطمئنا رشد فوتبال در نوشهر سرعت بیشتری به خود میگیرد.
وی ادامه داد: زمین خراب ورزشگاه نوشهر باعث شد تا در بیشتر دقایق توپ در میانه میدان به ضرر هر دو تیم در گل و لای گیر كنند و جلوی سرعت و موقعیت دو تیم را بگیرد.
نوشته شده در تاریخ 1390/02/5 توسط رمضان مددی