تبلیغات
مازند اسپرت - شكست خودروسازان و تعیین تیم های فینالیست‌ها در بازی سوم

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

 شكست خودروسازان و تعیین تیم های فینالیست‌ها در بازی سوم
مازند اسپرت: مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران عصر امروز با برگزاری 3 دیدار پیگیری شد.

شكست خودروسازان و تعیین تیم های فینالیست‌ها در بازی سوم
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران عصر امروز با برگزاری 3 دیدار پیگیری شد.

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، تیم سایپا كه برای دیدار با كاله به آمل سفر كرده بود هر سه گیم ابتدایی این بازی را در حضور خولیو ولاسكو، سرمربی تیم ملی ایران با نتایج (21 بر 25)، (19 بر 25) و (23 بر 25) را واگذار كرد تا با توجه به پیروزی سایپا در دیدار رفت مسابقه سومی در كرج برای تعیین تیم فینالیت برگزار شود.

اما در كاشان باریجی ها بازهم شگفتی ساز شدند و تیم پرمهره و قدرتمند پیكان را در حالی كه بازی رفت را با نتیجه 3 بر 2 به حریف خود واگذار كرده بودند در خانه خود شكست دهند. شاگردان مصطفی شجاعی در این مسابقه با حساب 3 بر 2 پیكان را شكست دهند تا برای تعیین تیم صعود كننده به مسابقه پایانی بازی سومی هم بین این دو تیم برگزار شود.

در ارومیه هم شاگردان حسین معدنی كه بازی رفت را در رشت به حریف خود واگذار كرده بودند دست به كار بزرگی زدند و نماینده این شهر را با حساب 3 بر یك شكست دادند. تا پس از برگزاری بازی سوم بین این دو تیم در رشت تیم برنده برای رسیدن به مقام پنجمی لیگ برتر حریف كرمان شود.

*نتایج كامل مسابقات امروز(یك شنبه) به این شرح است:
كاله آمل 3 - سایپا صفر
باریج اسانس كاشان 3 - پیكان 2
ارومیه یك - داماش 3

در حساس ترین مسابقات مرحله  نیمه نهایی در آمل ، كاله مازندران  كه در بازی رفت در كرج 3 بر یك مغلوب هنرنمایی شاگردان فرهاد نفرزاده شده بود ، در این مسابقه فقط برای پیروزی گام به میدان مسابقه گذاشت. تماشاگران آملی كه معمولا سالن مسابقه را برای حریفانشان  به جهنم تبدیل می كنند، این بار هم با تشویق های منحصر به فرد خود در این امر استادانه عمل كردند. البرزی ها در جهنمی كه تماشاگران پرانرژی كاله مازندران برایشان درست كرده بودند حرفی برای گفتن نداشتند و در مقابل ذره بین ولاسكو در سه گیم پیاپی مغلوب بازی حیرت انگیز شاگردان بهروز عطایی شدند.تا پای دیگر فینال لیگ برتر  در بازی سوم در كرج مشخص شود.

تیم

نتیجه

گیم اول

گیم دوم

گیم سوم

گیم چهارم

گیم پنجم

كاله مازندران

3

25

25

25

 

 

سایپا

0

21

19

23

 

 
نوشته شده در تاریخ 1390/02/5 توسط رمضان مددی