تبلیغات
مازند اسپرت - كاله مازندران برای متوقف كردن خودروسازان به كرج می‌رود

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

نگاهی به لیگ برتر والیبال؛
كاله مازندران برای متوقف كردن خودروسازان به كرج می‌رود
مازند اسپرت: در بازی سرنوشت‌ساز مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های كشور، كاله مازندران برای توقف خودروسازان به استان البرز رفته است.

نگاهی به لیگ برتر والیبال؛
كاله مازندران برای متوقف كردن خودروسازان به كرج می‌رود
مازند اسپرت:  به گزارش خبرگزاری فارس- در بازی سرنوشت‌ساز مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های كشور، كاله مازندران برای توقف خودروسازان به استان البرز رفته است.


به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، كاله مازندران برای انجام سومین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های كشور به كرج رفته تا عصر امروز در حساس‌ترین دیدار خود به توقف سایپا امیدوار باشد.
در نخستین بازی این مرحله نیز تنها نماینده مازندران در مقابل نماینده استان البرز تن به شكست داد و در سالن نشاط مجموعه ورزشی انقلاب كرج با نتیجه یك به سه بازی را به حریف خود واگذار كرد.
سایپای البرز این دیدار را با حواشی خاص‌اش چهارشنبه گذشته به سود خود به پایان برد البته كمبود فضای لازم سالن مسابقه، اجازه ندادن به حضور تماشاگران آملی تا دقایقی بعد از آغاز بازی، فحاشی و توهین به برخی بازیكنان و كادرفنی كاله مازندران از جمله آنها بود.
در دیدار دوم یا رقابت دور برگشت مرحله نیمه نهایی بیست و چهارمین دوره لیگ برتر والیبال باشگاه‌های كشور كه عصر یكشنبه در سالن 2 هزار نفری پیامبر اعظم (ص) آمل برگزار شد در حضور خولیو ولاسكو سرمربی تیم ملی والیبال كشور، امیر خوش خبر سرپرست این تیم و همچنین استقبال بیش از 3 هزار والیبال‌دوست مازنی سایپای البرز سه به صفر نتیجه را به حریف خود واگذار كرد.
شاگردان بهروز عطایی بسیار مصمم هستند تا با آمادگی كامل، شرایطی آرمانی و روحیه‌ای مضاعف یك پای فینال این دوره از رقابت‌های حرفه‌ای والیبال كشور باشند و در كرج نتیجه این بازی سرنوشت‌ساز را به سود خود رقم بزنند.
سایپای البرز نیز در آمل بازی قابل قبولی به نمایش نگذاشته و چیز خاصی برای گفتن نداشت البته فرهاد نفرزاده و شاگردانش به هیچ وجه نمیخواهند به راحتی مغلوب كاله شده و از كاروان تیم‌های مرحله نهایی جا بمانند.
سالن نشاط مجموعه ورزشی انقلاب كرج شرایط برگزاری بازی حساس مرحله نیمه نهایی لیگ برتر را نداشته و همه هواداران كاله كه به استان البرز سفر كردند از این امر گلایه داشتند.
تعداد بیشماری از هواداران و والیبال‌دوستان آملی قصد دارند به استان البرز سفر كرده تا بار دیگر در زمین حریف تیم مورد علاقه خود را تنها نگذاشته و همیشه یار و همراه‌شان باشند.
از نكات قابل توجه این دیدار كه می‌تواند بر حساسیت آن بیافزاید رویارویی تیم دوم و سوم لیگ برتر والیبال سال گذشته است.
در دیگر دیدار سخت و حساس مرحله نیمه نهایی تیم سوم لیگ قهرمانان باشگاه‌های جهان با پدیده این دوره از لیگ برتر ایران روبرو میشود كه میتواند تقابل نزدیك و تماشایی باشد.
باریج اسانس كاشان باید بار دیگر به تهران رفته و در خانه والیبال با پیكان دیدار كند همچنین دیگر تیم خودرو‌ساز تهرانی در نخستین بازی این مرحله توانسته در خانه باریج اسانس را با نتیجه سه بر یك شكست دهد ولی یك شنبه این هفته در عین ناباوری با نتیجه سه بر دو در كاشان مغلوب باریج اسانس شود.
در پایان این دوره از رقابت‌ها، پیروز دیدار بین پیكان تهران و باریج اسانس كاشان و همچنین كاله مازندران و سایپای البرز باید برای انجام رقابت پایانی با یكدیگر روبه‌رو شده و در نهایت جام قهرمانی بالای سرببرد و دو تیم دیگر نیز برای رسیدن به جایگاه سوم مسابقات با یكیدیگر دیدار كنند.
سومین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های كشور كه بازی سرنوشت‌ساز این دوره از رقابت‌ها به‌شمار میرود عصر امروز چهارشنبه با رویارویی سایپای البرز و كاله مازندران در كرج پیگیری میشود.
در دیگر بازی حساس این دوره از رقابت‌ها كه از شبكه سوم سیما به صورت زنده به روی آنتن می‌رود باید شگفتی‌سازان باریج اسانس در خانه والیبال به مصاف پیكان تهران بروند.
نوشته شده در تاریخ 1390/02/7 توسط رمضان مددی