تبلیغات
مازند اسپرت - كاله مازندران یك گام تا فینال لیگ برتر والیبال فاصله دارد

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

سرمربی تیم والیبال كاله مازندران:
كاله مازندران یك گام تا فینال لیگ برتر والیبال فاصله دارد
مازند اسپرت:   سرمربی تیم والیبال كاله مازندران گفت: كاله مازندران یك گام تا فینال لیگ برتر والیبال باشگاه‌های كشور فاصله دارد.

سرمربی تیم والیبال كاله مازندران:
كاله مازندران یك گام تا فینال لیگ برتر والیبال فاصله دارد
مازند اسپرت:  به گزارش خبرگزاری فارس-  سرمربی تیم والیبال كاله مازندران گفت: كاله مازندران یك گام تا فینال لیگ برتر والیبال باشگاه‌های كشور فاصله دارد.


بهروز عطایی صبح امروز قبل از آخرین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های كشور كه عصر چهارشنبه با رویارویی كاله مازندران مقابل سایپای البرز همراه است به خبرنگار ورزشی فارس در آمل بیان داشت: سومین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های كشور كه بین كاله مازندران مقابل سایپای البرز برگزار می‌شود از حساسیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است و ما امیدواریم با پیروزی در این بازی به فینال این مسابقات راه پیدا كنیم.
وی با اشاره به اینكه در كرج همه تلاش خود را به كار می‌گیریم، گفت: روز گذشته از آمل به استان البرز آمدیم تا با انجام تمرینات آماده‌سازی قبل بازی بتوانیم شرایط روحی و جسمانی تیم را برای روز مسابقه حفظ كنیم.
سرمربی تیم والیبال كاله مازندران افزود: بازی بسیار سخت و با حساسیت بالایی را در پیش داریم و می‌خواهیم به گونه‌ای بازی را پیش ببریم كه نگذاریم تیم مقابل به خواسته‌هایش در زمین دست پیدا كند.
عطایی با اعلام اینكه باید تنها گام باقیمانده تا فینال لیگ برتر والیبال باشگاه‌های كشور را با صلابت برداریم، یادآور شد: با روند پیشرفت و حركت رو به جلوی خود در طول فصل گام به گام و مرحله به مرحله تا روزهای پایانی لیگ برتر پیش رفتیم و امیدواریم جواب حمایت‌های مردم خونگرم آملی را به بهترین شكل بدهیم.
عطایی تصریح كرد: تا بازی پایانی خود در كرج سه روز فرصت داشتیم البته در این سه روز نمی‌شود كار خاصی كرد و تغییر تاكتیكی داد تنها توانستیم در آن به بازسازی روانی و جسمانی بازیكنان بپردازیم.
وی با اشاره به حمایت و تشویق بینظیر تماشاگران آملی چه در خانه، تمرینات قبل بازی و چه در خارج خانه یادآور شد: بخش عمده‌ای از افتخارات تیمی خود را مدیون هواداران و تماشاگران كاله هستیم و با به‌كارگیری همه توان خود در مقابل نماینده استان البرز سعی داریم با حضور در دور نهایی بتوانیم بیش از گذشته مردم و تماشاگرانی كه با همه وجود به تشویق تیم‌شان میپردازند را خوشحال و سربلند كنیم.
نوشته شده در تاریخ 1390/02/7 توسط رمضان مددی