تبلیغات
مازند اسپرت - استیل آذین تهران به نوشهر منتقل می‌شود

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

یكی از شركای باشگاه استیل آذین:
استیل آذین تهران به نوشهر منتقل می‌شود
مازند اسپرت: یكی از شركای باشگاه استیل آذین گفت: در صورت وجود شرایط مناسب تیم فوتبال استیل آذین تهران را به نوشهر منتقل كرده و در این شهر به تیمداری ادامه می‌دهیم.

یكی از شركای باشگاه استیل آذین:
استیل آذین تهران به نوشهر منتقل می‌شود
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-یكی از شركای باشگاه استیل آذین گفت: در صورت وجود شرایط مناسب تیم فوتبال استیل آذین تهران را به نوشهر منتقل كرده و در این شهر به تیمداری ادامه می‌دهیم.


علی جلیل‌وند امروز در حاشیه سفر به مازندران و شركت در مراسم تودیع و معارفه فرماندار نوشهر در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در نوشهر اظهار داشت: در صورتی كه مسئولان استان مازندران و شهرستان نوشهر شرایط را برای حضور تیم فوتبال استیل آذین در نوشهر فراهم كنند، حاضریم تیم فوتبال استیل آذین تهران را به نوشهر آورده و با نام استیل آذین نوشهر در فوتبال به فعالیت خود ادامه دهیم.
وی گفت: ما برای انتقال تیم فوتبال استیل آذین تهران به نوشهر نیاز به یك ورزشگاه با ظرفیت حداقل 50 هزار نفر داریم.
این شریك باشگاه استیل آذین در ادامه افزود: در این راه اگر مسئولان امر در نوشهر و استان مازندران یك زمین را به ما بدهند ظرف یك سال مجموعه ورزشی مجهزی را احداث و به بهره‌برداری می‌رسانیم و تیم فوتبال استیل آذین تهران را به نوشهر منتقل و با نام تیم فوتبال استیل آذین نوشهر در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر شركت می‌كنیم.
جلیل‌وند بیان داشت: شهرستان نوشهر یكی از شهرهای فوتبالیست‌پرور كشور است و فوتبالیست‌های بسیار زیادی از این شهر به فوتبال كشور و تیم ملی معرفی شدند كه این نشان از استعداد بسیار بالای نوشهر و مازندران در زمینه شكوفایی استعداد‌های فوتبال است.
نوشته شده در تاریخ 1390/02/15 توسط رمضان مددی