تبلیغات
مازند اسپرت - شكست تنها نماینده مازندران در دیدار نخست‌ دور پایانی لیگ برتر والیبال

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

در رویارویی كاله آمل با باریج اسانس كاشان رخ داد؛
شكست تنها نماینده مازندران در دیدار نخست‌ دور پایانی لیگ برتر والیبال
مازند اسپرت: دور پایانی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های كشور با رویارویی كاله آمل و باریج اسانس كاشان همراه بود كه تنها نماینده مازندران تن به شكست داد.

در رویارویی كاله آمل با باریج اسانس كاشان رخ داد؛
شكست تنها نماینده مازندران در دیدار نخست‌ دور پایانی لیگ برتر والیبال
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-دور پایانی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های كشور با رویارویی كاله آمل و باریج اسانس كاشان همراه بود كه تنها نماینده مازندران تن به شكست داد.


به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، شامگاه گذشته كاله مازندران میهمان باریج اسانس بود و در پایان دیدار نزدیك و حساس خود در نخستین بازی دور رده‌بندی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های كشور سه بر صفر مغلوب حریف شد.
كاله مازندران كه در دور نیمه نهایی نتوانست در مقابل سایپا پیروز نهایی باشد و در مجموع سه دیدار تنها به یك پیروزی رسید در صورتی مقابل باریج اسانس صف‌آرایی كرد كه بهروز عطایی سرمربی این تیم برای قهرمانی كاله را بسته بود.
براساس قرعه‌كشی بازی رده‌بندی برای میزبانی در نخستین بازی، شانس با نماینده كاشان یار بود و با توجه به تخلفات متعدد این تیم در بازی‌های گذشته به ویژه در مقابل پیكان در خانه والیبال از حضور تماشاگران منع شده بود ولی در پایان توانست در سالن ورزشی خالی از تماشاگر تختی این شهر ملی‌پوشان كاله را در سه گیم متوالی و امتیازهای ( 25 بر 17)، ( 25 بر 22 ) و ( 25 بر 21 ) با شكست راهی آمل كند.
بازی دوم این دو تیم در آمل برگزار می‌شود و در صورت پیروزی كاله مازندران مقابل شاگردان شگفتی‌ساز مصطفی شجاعی سرنوشت تیم سوم لیگ برتر امسال در كاشان مشخص می‌شود.
در دیگر بازی مهم و سرنوشت‌ساز فینال این دوره از رقابت‌ها، خودروسازان در مقابل یكدیگر قرار گرفتند و با توجه به شانس سایپای البرز در قرعه‌كشی میزبانی بازی نخست، این تیم در خانه با نتیجه دو به سه مغلوب پیكان تهران شد همچنین ملی‌پوشان حاضر در اردوی تیم ملی والیبال كشورمان به همراه خولیو ولاسكو، سرمربی این تیم و دیگر اعضای كادر فنی از نزدیك شاهد این دیدار بودند.
بازی دوم این مرحله سخت و حساس در خانه والیبال تهران برگزار می‌شود و درصورت پیروزی سایپا بازی تعیین كننده قهرمان این دوره از رقابت‌های لیگ برتر به سالن نشاط مجموعه ورزشی انقلاب كرج كشیده میشود.
به گزارش فارس، داماش گیلان در تك بازی برگزار شده برای كسب عنوان پنجمی لیگ برتر با نتیجه سه بر صفر نماینده كرمان را شكست داد.
نوشته شده در تاریخ 1390/02/15 توسط رمضان مددی