تبلیغات
مازند اسپرت - حضور 15 تیم داخلی و خارجی در جام شهید شیرودی

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

رئیس هیئت كشتی تنكابن خبر داد:
حضور 15 تیم داخلی و خارجی در جام شهید شیرودی
مازند اسپرت: رئیس هیئت كشتی تنكابن از قطعی شدن حضور سه تیم خارجی و 12 تیم داخلی در جام شهید شیرودی خبر داد.

رئیس هیئت كشتی تنكابن خبر داد:
حضور 15 تیم داخلی و خارجی در جام شهید شیرودی
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس- رئیس هیئت كشتی تنكابن از قطعی شدن حضور سه تیم خارجی و 12 تیم داخلی در جام شهید شیرودی خبر داد.


سهراب لاریجانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تنكابن بیان داشت: كمیته اجرایی جام بین‌المللی شهید شیرودی انتخابی كشتی آزاد تیم ملی متشكل از اعضای فدراسیون كشتی، اداره‌كل تربیت‌بدنی، هیئت كشتی مازندران و تنكابن و اداره تربیت‌بدنی این شهرستان شكل‌گیری شده است.
وی افزود: بیشتر امور و مقدمات برگزاری این دوره از مسابقات شامل آماده‌سازی خوابگاه‌ها، مكان استقرار و ایاب و ذهاب و محل برگزاری مسابقات آماده شده است.
رئیس هیئت كشتی تنكابن خاطرنشان كرد: برای مسائل مربوط به انتظامی و نظم بخشی، كادر پزشكی، خدمات و ستاد اسكان و ترابری نیز برنامه‌ریزی‌های لازم صورت پذیرفته است.
وی درباره حضور تیم‌های داخلی و خارجی نیز اظهار داشت: در نهایت پس از رایزنی‌های فراوان حضور سه تیم روسیه (داغستان)، ارمنستان و گرجستان به عنوان تیم‌های خارجی در این مسابقات قطعی شده است و این تیم‌ها از صبح امروز وارد خاك ایران شده و به تنكابن میآیند و به 12 تیم داخلی از استان‌های مطرح كشور می‌پیوندند.
لاریجانی در ادامه با اشاره به اهمیت حمایت و پشتیبانی مردم خوب مازندران به ویژه غرب استان و تنكابن از برگزاری این مسابقات تصریح كرد: به دلیلی اینكه برای درج در تقویم فیلا علاوه بر برگزاری با كیفیت مسابقات حضور تماشاگران و تشویق منظم و خوب آنها تاثیر دارد از مردم تقاضا می‌كنیم محدودیت‌های ترافیكی محل برگزاری را در نظر گرفته و با ماموران راهنمایی و رانندگی همكاری كنند.
رئیس هیئت كشتی تنكابن در پایان تاكید كرد: از آوردن خودرو خود به خیابان ورزش و محل برگزاری مسابقات خودداری كنند.
نوشته شده در تاریخ 1390/02/21 توسط رمضان مددی