تبلیغات
مازند اسپرت - كاله مازندران مغلوب تاكتیك باریج اسانس شد

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

در بازی رفت مرحله رده‌بندی لیگ برتر والیبال؛
كاله مازندران مغلوب تاكتیك باریج اسانس شد
مازند اسپرت:سرمربی تیم والیبال باریج اسانس كاشان گفت: در بازی رفت مرحله رده‌بندی لیگ برتر باشگاه‌های كشور كاله مازندران مغلوب تاكتیك باریج اسانس كاشان شد.

در بازی رفت مرحله رده‌بندی لیگ برتر والیبال؛
كاله مازندران مغلوب تاكتیك باریج اسانس شد
مازند اسپرت:به گزارش خبرگزاری فارس-سرمربی تیم والیبال باریج اسانس كاشان گفت: در بازی رفت مرحله رده‌بندی لیگ برتر باشگاه‌های كشور كاله مازندران مغلوب تاكتیك باریج اسانس كاشان شد.


مصطفی شجاعی صبح امروز قبل از دیدار تیمش مقابل كاله مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل اظهار داشت: در بازی نخست این مرحله كه در كاشان برگزار شد شاگردانم آنچه كه از آنها خواسته شده بود را در زمین اجرا كردند و توانستند با انجام بازی قابل قبول پیروزی نهایی را از آن خود كنند.
وی افزود: باخت بازی اول از شایستگی‌های تیم بزرگ كاله مازندران چیزی كم نمی‌كند زیرا كاله تیم هماهنگ و منظمی را كادر فنی و مربیان باتجربه آن گردهم آوردند.
سرمربی تیم والیبال باریج اسانس كاشان با بیان اینكه در آمل شرایط سختی را پیش رو داریم، یادآور شد: كاله به سه دلیل در آمل بازی خوبی را انجام میدهد.
وی در بیان دلایل خود اظهار داشت: وجود هواداران پرشور كه با حمایت خود همیشه یار و همراه این تیم هستند، حضور بازیكنان بزرگ و ملی‌پوش و جبران شكست بازی رفت از مهم‌ترین دلایل پیش‌بینی تفكر و تلاش كاله مازندران برای پیروزی در این دیدار است.
سرمربی تیم والیبال باریج اسانس كاشان، آمل را شهری تاریخی در عرصه والیبال دانست، عنوان كرد: حق‌شناس، ملك، مظلوم، عطایی، ملك و علیایی از بازیكنان قدیمی تیم ملی كشورمان هستند كه بازی زیبایشان هنوز در خاطره‌هاست.
شجاعی تصریح كرد: با اشاره به شكست كاله مازندران در دیدار رفت، حتما این تیم با حمایت هوادارانش قصد جبران دارد تا شانس خود را یك بار دیگر امتحان كرده و در بازی سوم كسب مقام سومی سال گذشته را بار دیگر تكرار كند.‌
وی با اشاره به مصدومان تیمش یادآور شد: امیر غفور بازیكن موثر و تاثیرگذار باریج اسانس چند هفته‌ای است كه از ناحیه زانو مصدوم است ولی به احتمال زیاد به بازی مقابل كاله مازندران میرسد و در تركیب حضور دارد.
شجاعی با بیان اینكه كاله در كاشان مغلوب تاكتیك باریج اسانس شد، گفت: آنها نتوانستند در بازی رفت عملكرد مطلوبی داشته باشند و در بازی دوم باید از حیثیت خود دفاع كنند و همین‌طور نیز میشود.
وی با اعلام اینكه كسب جایگاه سومی ما اصلا مشخص نیست، خاطرنشان كرد: هیچ چیز در این مرحله معلوم نیست و بازیكنان ما در سالن‌های پر از تماشاگر بازی كردند و حتی در كاشان نیز این بازیكنان به تشویق توسط تماشاچیان عادت دارند.
نوشته شده در تاریخ 1390/02/21 توسط رمضان مددی