تبلیغات
مازند اسپرت - قائمشهر قهرمان فوتبال پیشكسوتان مازندران شد

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

شب گذشته؛
قائمشهر قهرمان فوتبال پیشكسوتان مازندران شد
مازند اسپرت: تیم قائمشهر با برتری در برابر بهنمیر قهرمان فوتبال پیشكسوتان استان مازندران شد.

شب گذشته؛
قائمشهر قهرمان فوتبال پیشكسوتان مازندران شد
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-تیم قائمشهر با برتری در برابر بهنمیر قهرمان فوتبال پیشكسوتان استان مازندران شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، دو تیم قائمشهر و بهنمیر شامگاه جمعه در ورزشگاه بی‌طرف شهدای ساری فینال پیشكسوتان فوتبال استان را برگزار كردند كه تیم قائمشهر با تنها گل سعید اصیالقب كه در دقیقه 58 به ثمر رساند، عنوان قهرمانی این مسابقات را به‌دست آورد.
مسئول كمیته فوتبال پیشكسوتان هیئت فوتبال استان مازندران درباره این مسابقات به خبرنگار فارس گفت: در این دوره از مسابقات 13 تیم در دو گروه به‌صورت رفت و برگشت با هم مسابقه دادند كه امروز با برگزاری فینال این رقابت‌ها پایان پذیرفت.
حسن مریخی افزود: این دوره از مسابقات از تاریخ 22 تیر ماه سال 89 آغاز شده بود كه با گذشت 10 ماه با قهرمانی تیم قائمشهر به پایان رسید.
مریخی درباره تیم‌های سوم این مسابقات گفت: تیم‌های بابل و چمازكتی قائمشهر نیز به‌طور مشترك به مقام سومی این رقابت‌ها رسیدند.
وی در ادامه تصریح كرد: در این مسابقات جام اخلاق به تیم چمازكتی قائمشهر رسید كه كمترین بازیكن اخطاری را داشتند و همچنین علی‌اكبر زین‌العابدینی از تیم چمازكتی قائمشهر با به ثمررساندن 17 گل به عنوان آقای گل این رقابت‌ها رسید.
مسئول كمیته پیشكسوتان هیئت فوتبال استان مازندران اظهار داشت: در این مسابقات بازیكنان تیم چمازكتی قائمشهر با ثمررساندن 38 گل بیشترین گل‌ها را در این مسابقات وارد دروازه حریفان كردند و تیم‌های نوشهر و قائمشهر نیز با 9 گل خورده كمترین گل‌ها را از حریفان دریافت كردند.
وی گفت: در مراسم اهدای جوایز به تیم‌های اول تا سوم و همچنین به نفرات برتر محمدهادی خلردی معاون تربیت بدنی مازندران و نایب رئیس هیئت فوتبال استان و محمود سورتیچی یكی از مربیان و مدرسان بزرگ فوتبال استان و دیگر پیشكسوتان فوتبال حضور داشتند.
مریخی درباره نامگذاری این دوره از مسابقات افزود: فینال این مسابقات به نام مرحوم زنده‌یاد رضا سلیمی یكی از بازیكنان بااخلاق و بزرگ فوتبال استان بود.
وی تصریح كرد: در پایان این رقابت‌ها در حضور مسئولان و پیشكسوتان فوتبال استان از دو یادگار مرحوم سلیمی تجلیل شد.
مریخی در پایان اظهار داشت: در مسابقات سال آینده فوتبال پیشكسوتان قهرمانی استان با برنامه مدون و با همكاری تمام هیئت‌ها در شهرستان‌ها تصمیم داریم، این رقابت‌ها را با حضور بیشتر تیم‌ها و شایسته‌تر از گذشته برگزار كنیم.
به گزارش فارس، در این مسابقه برای تیم قائمشهر حسین مسگر ساروی سرمربی تیم، بازیكنانی چون جوانشیر آقارضایی، محمد امیری، بهرام فروتن، سید مرتضی صادقی، محسن مسگر ساروی، ضرب‌علی طالبی، عزیرالله زارع، مهدی نعمیان، فرامرز اضطراری، قربانعلی فلاح، سعید اصیالقب، یزدان جعفری، مجید بابایی و مهدی میرزایی را به میدان فرستاد.
همچنین مهدی قاضیان سرمربی بهنمیر بازیكنانی چون پرویز محمدی، محمدعلی آقایی، ناصر میر قاسمپور، علی جودی، علی عباسی، ابن علی بابایی، اسماعیل مصطفوی، گل محمد اكبری، علی نظری، عبدالله دلاوری، محمود یزدانی، مهدی آقاجانی، محمد رضا جهانیان، پرویز محمدی و احمد قاسمپور را وارد زمین مسابقه فرستاد.
سال گذشته تیم فوتبال پیشكسوتان نوشهر با برتری در مقابل ساری قهرمان شده بود.
نوشته شده در تاریخ 1390/02/24 توسط رمضان مددی