تبلیغات
مازند اسپرت - كشتی‌گیران به زیرگیری بیشتر توجه كنند

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

نائب رئیس فدراسیون كشتی در گفت‌وگو با فارس:
كشتی‌گیران به زیرگیری بیشتر توجه كنند
مازند اسپرت: نائب رئیس فدراسیون كشتی كشورمان گفت: اشتهای كشتی‌گیران را باید نسبت به زیرگیری بیشتر كنیم.

نائب رئیس فدراسیون كشتی در گفت‌وگو با فارس:
كشتی‌گیران به زیرگیری بیشتر توجه كنند
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس- نائب رئیس فدراسیون كشتی كشورمان گفت: اشتهای كشتی‌گیران را باید نسبت به زیرگیری بیشتر كنیم.


محمدعلی صنعتكاران در حاشیه برگزاری مسابقات جام شهید شیرودی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان تنكابن درباره مسائل فنی و رفع مشكلات فنی كشتی ایران بیان داشت: با به كارگیری مربیان خوب، جوان و خوش‌فكر در طی سه سال اخیر كارآیی كشتی ما به‌لحاظ فنی بالاتر رفته و كشتی‌گیران ما در اردوهای تیم‌های ملی سعی دارند این موفقیت‌ها را تداوم بخشند.
وی ابراز امیدواری كرد: نقایص و كمبودهای فنی در كشتی آزاد برطرف شود.
نائب رئیس فدراسیون كشتی تصریح كرد: زمانی جامعه كشتی دنیا اسیر زیرگیری‌های كشتی‌گیران ما بودند، كشتی‌گیران ما هم باید به زیرگیری روی آورند و اشتهای كشتی‌گیران را باید نسبت به زیرگیری بیشتر كنیم و بنده با توجه به رویه موجود وضعیت را رو به رشد می‌بینم.
صنعت‌كاران درباره بهره‌گیری از كشتی‌گیران جوان گفت: در این مورد ما در مسابقات از طریق كمیته‌های فنی در پی كشف استعدادها هستیم و برگزاری مسابقاتی از این دست مانند جام شهید شیرودی می‌تواند كمك شایانی در این بحث به ما و رشد كشتی كند.
وی اضافه كرد: علاوه بر این ما باید در مدارس استعدادها را از طریق همكاری با آموزش و پرورش جستجو كنیم همین‌طور كه در تیم ملی نیز در حال حاضر تركیب و چهره‌های جدیدی وارد شده‌اند تا در بوته آزمایش قرار گیرند.
نائب رئیس فدراسیون كشتی درباره امكان قرار گرفتن جام شهید شیرودی تنكابن در تقویم فیلا و سطح برگزاری آن گفت: سطح برگزاری این دوره مطلوب بود.
صنعت‌كاران خاطرنشان كرد: ما شاهد آن بودیم كه این جام با نام یكی از قهرمانان ملی ما ایرانیان شهید شهید شیرودی كه یكی از سربازان دلیر و شجاع ایران بوده است، رقم خورد.
وی تصریح كرد: این دوره مرحله اول انتخابی تیم ملی هم شده است، اما قرار گرفتن یك جام در تقویم فیلا مسائل و اقتضائات خود را می‌طلبد.
این مسئول ورزشی كشورمان ادامه داد: از جمله اقتضائات این است كه به ازای هر ورزشكار كه روی باسكول می‌رود باید هزینه شود و این هزینه‌ها، سرمایه گذاری‌ها و دعوت از تیم‌های بیشتر از جمله فاكتورهای مهم در كنار برخی دیگر هستند. صنعت‌كاران در پایان ابراز امیدواری كرد: تلاش مازندران در این راستا با حمایت مسئولان به نتیجه برسد.
نوشته شده در تاریخ 1390/02/24 توسط رمضان مددی