تبلیغات
مازند اسپرت - هیئت فوتبال مازندران هیئت برتر فدراسیون شد

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

نایب رئیس هیئت فوتبال مازندران:
هیئت فوتبال مازندران هیئت برتر فدراسیون شد
مازند اسپرت: نایب رئیس هیئت فوتبال استان مازندران از انتخاب هیئت فوتبال مازندران به عنوان هیئت برتر و نمونه فدراسیون فوتبال و اداره كل تربیت‌بدنی مازندران در سال 89 خبر داد.

نایب رئیس هیئت فوتبال مازندران:
هیئت فوتبال مازندران هیئت برتر فدراسیون شد
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-نایب رئیس هیئت فوتبال استان مازندران از انتخاب هیئت فوتبال مازندران به عنوان هیئت برتر و نمونه فدراسیون فوتبال و اداره كل تربیت‌بدنی مازندران در سال 89 خبر داد.


محمدهادی خلردی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری بیان داشت: این ارزیابی بر اساس عملكرد و برنامه‌های مدون هیئت‌ها در فدراسیون فوتبال نظرسنجی شد و هیئت فوتبال مازندران به عنوان هیئت برتر و نمونه فدراسیون و تربیت بدنی استان انتخاب شد.
وی افزود: فوتبال مازندران جایگاه بسیار مهمی در فدراسیون و تربیت‌بدنی استان دارد و جایگاه و رتبه برتر هیئت فوتبال استان با همت و تلاش تمام همكاران در هیئت و روسای هیئت‌های ورزشی در سال‌های آینده هم حفظ می‌شود.
نایب رئیس هیئت فوتبال استان مازندران گفت: هیئت فوتبال استان در سال گذشته میزبان چند اردوی تیم ملی در رده‌های مختلف سنی بوده و همچنین بیش از 5 هزار مسابقه در سال گذشته در لیگ كشوری و استانی در استان برگزار شد.
خلردی افزود: هیئت فوتبال استان مازندران یكی از برترین‌های آسیا ویژن و ایران ویژن است كه مسابقات لیگ داخل استان به‌طور منظم و از قبل برنامه‌ریزی شده را برگزار می‌كند.
نایب رئیس هیئت فوتبال استان مازندران اظهار داشت: برای رشد و توسعه دانش مربیان و داوران در سال گذشته كلاس‌های مختلف مربیگری و داوری در دو قسمت فوتبال و فوتسال با حضور مدرسان برتر فیفا كه كارت بین‌المللی مربیگری و داوری را داشتند در استان برگزار شد.
خلردی در ادامه تصریح كرد: مازندران پر از استعداد‌های ورزشی در رشته‌های مختلف به ویژه فوتبال است كه با توجه به استعداد‌های درخشان رشته ورزشی فوتبال در استان تیم‌های ورزشی ما از مشكل مالی و اسپانسر رنج می‌برد و به نوعی سرمایه‌گذاران مایل نیستند كه تیم‌های ورزشی و فوتبال ما را حمایت مالی كنند.
وی اظهار داشت: در این ارتباط مسئولان ورزش استان و هیئت فوتبال كه در راس آن غلامرضا بهروان رئیس هیئت فوتبال مازندران حضور دارد برای جذب اسپانسر و تقبل مالی، مكاتبات و جلساتی با مدیران صنعتی خصوصی و دولتی انجام داده و در این زمینه تلاش‌های زیادی نیز صورت گرفت.
نایب رئیس هیئت فوتبال استان مازندران در ادامه از رایزنی‌های هیئت در جذب اسپانسر و حامیان مالی در تیم‌های ورزشی در لیگ كشور و استان خبر داد و افزود: در كنار تلاش و فعالیت هیئت در جذب اسپانسر مدیران تیم‌های ورزشی نیز همكاری و تلاشی در این زمینه انجام دادند و حامیان مالی را به هیئت معرفی كردند.
وی تصریح كرد: در جذب اسپانسر و حامی مالی هیئت استان 95 درصد موفق عمل كرده و توانسته تا حدودی علاوه بر جذب اسپانسر حمایت لازم نیز توسط سرمایه گذاران داشته باشد.
خلردی بیان داشت: درست است كه مازندران در لیگ برتر فوتبال به جز در لیگ برتر فوتسال بنا به دلایلی نماینده ندارد اما در مقابل در لیگ‌های دسته یك و دوم و حتی دسته سوم بیشترین سهمیه در لیگ كشور را دارد و نمایندگان استان توانستند جایگاه مهمی را در لیگ كشور به دست آورند.
نایب رئیس هیئت فوتبال استان مازندران از برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان به میزبانی بابلسر خبر داد و افزود: تیم ملی فوتبال نوجوانان كشور به منظور آمادگی بیشتر در رقابت‌های جهانی و آسیایی از امروز هشتم خرداد به مدت پنج روز در بابلسر اردو می‌زنند.
وی در پایان خاطرنشان كرد: در برگزاری اردوی‌های مختلف تیم‌های ملی در دو رشته فوتبال و فوتسال آقایان و بانوان هیئت فوتبال مازندران ارتباط و همكاری تنگاتنگ با فدراسیون داشته و با توجه به شرایط آب و هوایی میزبان خوبی برای تیم‌های ملی باشد.
به گزارش فارس، بیش از 50 تیم مازندرانی در لیگ‌های مختلف فوتبال كشورمان حضور دارند.
نوشته شده در تاریخ 1390/03/8 توسط رمضان مددی