تبلیغات
مازند اسپرت - عطایی سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان شد

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

عطایی سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان شد
مازند اسپرت:سرپرست تیم والیبال كاله مازندران گفت: با درخواست و مذاكرات رئیس فدراسیون والیبال، بهروز عطایی سرمربی كاله مازندران سكان هدایت تیم ملی والیبال نوجوانان ایران را بر عهده گرفت.

عطایی سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان شد
مازند اسپرت:به گزارش خبرگزاری فارس-سرپرست تیم والیبال كاله مازندران گفت: با درخواست و مذاكرات رئیس فدراسیون والیبال، بهروز عطایی سرمربی كاله مازندران سكان هدایت تیم ملی والیبال نوجوانان ایران را بر عهده گرفت.


حسن منصوری امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی فارس در آمل اظهار داشت: روز گذشته بهروز عطایی با مذاكراتی كه با داورزنی داشته درباره قبول سرمربیگری تیم ملی والیبال نوجوانان كشور با فدراسیون والیبال به توافق رسید.
وی افزود: عطایی قبل از سكانداری خولیو ولاسكو به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال كشورمان چند سالی به همراه حسین معدنی مربیگری تیم ملی والیبال كشور را بر عهده داشت.
منصوری كه خود بیش از 25 سال به عنوان سرمربی و مربی تیم‌های ملی والیبال كشورمان در رده‌های مختلف بوده است، بیان داشت: سرمربی كاله مازندران در جلسه سه ساعته خود با داورزنی و یوستا ست‌كوویچ سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران جواب نهایی خود مبنی بر حضور بر روی سكوی تیم ملی والیبال نوجوانان كشور را اعلام كرد.
سرپرست تیم والیبال كاله مازندران یادآور شد: از این پس عطایی سرمربیگری تیم ملی نوجوانان ایران را بر عهده دارد و یوستا ست‌كوویچ كه قبلا هدایت هر دو تیم جوانان و نوجوانان را بر عهده داشت تنها به سرمربیگری تیم ملی جوانان می‌پردازد.
منصوری با اشاره به سابقه درخشان مربیگری عطایی تصریح كرد: بهروز عطایی از مربیان جوان، با دانش، پرتلاش و مستعد كشورمان است كه از استان مازندران به جامعه والیبال كشور معرفی شده است.
وی خاطرنشان كرد: این مربی خوشنام مازندرانی از چهار سال گذشته تا كنون به عنوان سرمربی كاله مشغول فعالیت است و باعث صعود این تیم از لیگ دسته اول كشور به سوپر لیگ و لیگ برتر شده و دو بار پیاپی توانست مقام سوم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های كشور را از آن كاله مازندران كند.
نوشته شده در تاریخ 1390/03/11 توسط رمضان مددی