تبلیغات
مازند اسپرت - پخش زنده مسابقات ملی هندبال ساحلی از 2 شبكه

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

رئیس هیئت هندبال مازندران خبر داد:
پخش زنده مسابقات ملی هندبال ساحلی از 2 شبكه
مازند اسپرت:رئیس هیئت هندبال مازندران از اعلام میزبانی مسابقات هندبال ساحلی انتخابی تیم ملی در ساری خبر داد و گفت: قرار شد این مسابقات به‌صورت زنده از شبكه سوم سیما و شبكه استانی تبرستان پخش شود.

رئیس هیئت هندبال مازندران خبر داد:
پخش زنده مسابقات ملی هندبال ساحلی از 2 شبكه
مازند اسپرت:به گزارش خبرگزاری فارس-رئیس هیئت هندبال مازندران از اعلام میزبانی مسابقات هندبال ساحلی انتخابی تیم ملی در ساری خبر داد و گفت: قرار شد این مسابقات به‌صورت زنده از شبكه سوم سیما و شبكه استانی تبرستان پخش شود.


خسرو ابراهیم‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری با اشاره به اینكه یازدهمین دوره مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی كشور به میزبانی مازندران در سواحل فر‌ح آباد ساری برگزار می‌شود، افزود: این مسابقه كه حكم انتخابی تیم ملی است، تدارك اولیه برای میزبانی این دوره از رقابت‌ها مهیا است و همه مسئولان برای میزبانی شایسته بسیج شدند.
وی گفت: جا دارد از تمام مسئولان ورزش استان و شهرستان، شهرداری و شورای شهر ساری و كسانی كه در برگزاری این رقابت‌ها ما را كمك كردند و از هیچ تلاشی دریغ نكردند، تشكر كنم.
رئیس هیئت هندبال استان مازندران افزود: با توجه به جلسات مكرری كه با مسئولان صدا و سیما صورت گرفت، قرار شد این مسابقات به‌صورت زنده از شبكه سوم سیما و همچنین از شبكه استانی تبرستان پخش شود.
ابراهیم‌زاده درباره تعداد تیم‌های شركت‌كننده در این مسابقات تصریح كرد: در این دوره از مسابقات 25 تیم اعلام آمادگی كردند كه تیم مازندران با توجه به میزبانی این رقابت‌ها با دو نماینده شركت می‌كند.
رئیس هیئت هندبال استان مازندران در ادامه اظهار داشت: در این مسابقات كادر فنی تیم ملی نیز حضور دارند تا نفرات شایسته و برتر را در اردوی تیم ملی برای حضور در رقابت‌های آسیایی كه مهر ماه در كشور چین برگزار می‌شود، دعوت كنند.
وی افزود: تیم مازندران در 11 دوره گذشته این مسابقات در پنج دوره حضور یافت كه در هر پنج دوره توانست نتایج بسیار خوبی كسب كند.
ابراهیم‌زاده گفت: تیم مازندران در این رقابت‌ها دو مقام قهرمانی، یك مقام نایب قهرمانی، یك مقام سومی و یك مقام چهارمی در كلكسیون افتخارات ورزشی خود در مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی كشور دارند.
رئیس هیئت هندبال استان مازندران درباره تبلیغات این مسابقات خاطرنشان كرد: با توجه به اینكه سالگرد ارتحال امام راحل (ره) را پیش رو داریم تصمیم گرفتیم كه تبلیغات، بروشور و نصب بنر در سطح شهر برای میزبانی ساری در این مسابقات را بعد از سالگرد امام، 15 خرداد به بعد انجام دهیم.
وی در پایان افزود: یازدهمین دوره مسابقات مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی كشور كه حكم انتخابی تیم ملی را دارد در روزهای 17 تا 21 خرداد در سواحل زیبا و تفریحی فرح آباد ساری برگزار میشود.
نوشته شده در تاریخ 1390/03/11 توسط رمضان مددی