تبلیغات
مازند اسپرت - نوشهری‌ها در مسابقات قوی‌ترین‌ها ركورد ملی را شكستند

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

در مسابقات قوی‌ترین مردان نوشهر و چالوس؛
نوشهری‌ها در مسابقات قوی‌ترین‌ها ركورد ملی را شكستند
مازند اسپرت:نوشهری‌ها ركورد كشور را در مسابقات قوی‌ترین مردان نوشهر و چالوس شكستند.

در مسابقات قوی‌ترین مردان نوشهر و چالوس؛
نوشهری‌ها در مسابقات قوی‌ترین‌ها ركورد ملی را شكستند
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس- نوشهری‌ها ركورد كشور را در مسابقات قوی‌ترین مردان نوشهر و چالوس شكستند.


به گزارش خبرگزاری فارس از نوشهر، نخستین دوره مسابقات قهرمانی قوی‌ترین مردان نوشهر و چالوس با تلاش هیئت بدنسازی و پرورش اندام نوشهر و همكاری اداره كل بنادر و دریانوردی استان مازندران صبح امروز در محوطه اسكله بندر نوشهر بر گزار شد.
این مسابقات با حضور تنی چند از قهرمانان پرورش اندام كشور و مسئولان شهرستان نوشهر در فضای آرام و محوطه باز اسكله بندر نوشهر و تماشاگران با شكوه خاصی برگزار شد.
این مسابقات همانند مسابقات مردان آهنین كشور دارای آیتم‌هایی همچون حمل كنده آهنین، كیسه شن و چمدان آهنی به وزن 200 تا 240 كیلوگرم و غلطاندن لاستیك لودر بود كه ورزشكاران نوشهری و چالوسی آنها را مغلوب هنرنمایی خود كردند.
در پایان این مسابقات كه بیش از 30 نفر در آن شركت داشتند نفرات برتر در اوزان 85، 105 و 105+ مشخص شدند كه به شرح ذیل است؛
85 كیلوگرم؛مهدی مهربخش، یونس اسدی و مرتضی عنایتی
105 كیلوگرم؛امیر كاظمی، مجید بیلدار و محمدحسن اصغر پور
105+ كیلوگرم؛میثم راستی، ابوذر رمضانی
به نفرات برتر هر وزن كاپ، مدال، لوح تقدیر و سكه بهار آزادی اهدا شد.
قهرمان پرورش اندام كشور و مسئول برگزاری این مسابقات در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در نوشهر گفت: سطح مسابقات بسیار عالی و بالا بود و ورزشكاران نوشهر و چالوس بسیار خوب ظاهر شدند.
محرم عبدی‌پور افزود: در این مسابقات نوشهری ركورد برخی آیتم‌های مسابقه كشوری را شكستند و این با توجه به امكانات محدود بسیار قابل توجه و قابل تحسین است.
عبدی‌پور اظهار داشت: انگیزه و توان بالای نوشهری ‌ها و چالوسی‌ها در این مسابقات كه با عشق و علاقه به این ورزش و با منش پهلوانی در این مسابقه شركت كردند خیلی ستودنی است.
وی بیان داشت: ورزش پرورش اندام یكی از ورزش‌های مظلوم كشور است كه ورزشكاران آن از نظر مالی در شرایط سختی به سر می‌برند و حتی به جرات بگویم برخی از دوستانم كه عنوان قهرمانی كشور را نیز كسب كرده بودند به‌علت همین مشكلات مالی از ادامه این ورزش بازماندند و به ناچار كنار رفتند درحالیكه اگر مسئولان به این ورزش مانند فوتبال از نظر مالی توجه داشته باشند شاهد اینگونه مشكلات نخواهیم بود.
قهرمان پرورش اندام كشور و مسئول برگزاری مسابقات قوی‌ترین مردان نوشهر درباره مشاهده استعدادهای خوب در نوشهر و چالوس گفت: در این مسابقات چهره‌های بسیار موفقی را دیدم و اگر امكانات لازم در اختیار این جوانان قرار بگیرد به‌راحتی می‌توان از طریق همین پرورش اندام كاران مردان نوشهر و چالوس نه تنها در كشور اول شد بلكه آسیا و جهان را نیز می‌توان فتح كرد.
نوشته شده در تاریخ 1390/03/16 توسط رمضان مددی