تبلیغات
مازند اسپرت - حضور تیم فرح‌آباد ساری در لیگ فوتبال ساحلی

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

به‌دلیل مشكلات مالی تیم سازه‌سرا انجام می‌شود؛
حضور تیم فرح‌آباد ساری در لیگ فوتبال ساحلی
مازند اسپرت: مسئول كمیته فوتبال ساحلی مازندران از حضور تیم فرح آباد ساری در لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های كشور خبر داد.

به‌دلیل مشكلات مالی تیم سازه‌سرا انجام می‌شود؛
حضور تیم فرح‌آباد ساری در لیگ فوتبال ساحلی
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-مسئول كمیته فوتبال ساحلی مازندران از حضور تیم فرح آباد ساری در لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های كشور خبر داد.


حسن كیومرثی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری با اشاره به حضور تیم فرح آباد ساری در این مسابقات اظهار داشت: مسئولان تیم سازه‌سرای ساری به‌دلیل مشكلات مالی و عدم حمایت اسپانسر از حضور در این رقابت‌ها انصراف دادند و هیئت استان نیز بلافاصله تیم فرح‌آباد ساری را جایگزین این تیم در لیگ برتر فوتبال ساحلی معرفی كرد.
وی با تشكر از مدیریت تیم سازه‌سرای ساری افزود: مسئولان تیم سازه‌سرای ساری با وجود همه مشكلات مالی كه داشتند چند سال به عنوان نماینده مازندران در لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های كشور حضور پیدا كردند و برای مازندران در این مدت نماینده شایسته‌ای بودند.
مسئول كمیته فوتبال ساحلی مازندران گفت: در مدت حضور تیم سازه‌سرای ساری در لیگ برتر فوتبال ساحلی كشور این تیم توانسته نتایج قابل قبولی كسب كند و حتی چند بازیكن از این تیم به اردوی تیم ملی و به عنوان بازیكن ثابت تیم ملی نیز معرفی شدند.
مسئول كمیته فوتبال ساحلی مازندران در ادامه درباره تیم فرح آباد ساری تصریح كرد: این تیم جوان‌ترین تیم حال حاضر در لیگ برتر فوتبال ساحلی است و تمامی بازیكنان بومی هستند و با توجه به شناخت و تعصبی كه در بین بازیكنان دیده می‌شود، مطمئنا در این مسابقات به نتایجی خوبی میرسند.
وی گفت: تیم فرح آباد كه سابقه حضور در لیگ دسته یك فوتبال ساحلی كشور دارد، یكی از بهترین تیم‌های كشور و استان محسوب می‌شود كه در اردوی اخیر تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان فوتبال ساحلی سه بازیكن دعوت شده از این تیم بودند.
مسئول كمیته فوتبال ساحلی مازندران درباره آغاز فصل جدید این مسابقات افزود: فصل جدید این مسابقات از پنجم تیر با حضور 16 تیم در دو گروه هشت تیمی به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود.
كیومرثی در پایان اظهار داشت: تیم‌های فرح آباد ساری، استیل آذین سمنان، سایپا كرج، فردوسی مشهد، عمران سازان اصفهان، شهدای چلیچه شهركرد، دریا نوردان بوشهر، گلسا پوش یزد، ندسا شیراز، پولاد مشبك بیرجند، شهید جهان نژادیان آبادان، ملوان بندرگز، لسمان مروارید خزر، یگانه موج خروشان هرمزگان، استقلال مباركه اصفهان، نفت تهران به عنوان 16 تیم در این دوره از مسابقات هستند.
نوشته شده در تاریخ 1390/03/31 توسط رمضان مددی