تبلیغات
مازند اسپرت - حضور 20 تیم در والیبال ساحلی قهرمانی كشور

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

رئیس هیئت والیبال مازندران خبر داد:
حضور 20 تیم در والیبال ساحلی قهرمانی كشور
مازند اسپرت: رئیس هیئت والیبال استان مازندران از حضور 20 تیم در ششمین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی كشور در رامسر خبر داد.

رئیس هیئت والیبال مازندران خبر داد:
حضور 20 تیم در والیبال ساحلی قهرمانی كشور
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-رئیس هیئت والیبال استان مازندران از حضور 20 تیم در ششمین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی كشور در رامسر خبر داد.


معصومه قلی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از شهرستان ساری بیان داشت: شرایط میزبانی این دوره از رقابت‌ها مهیا است و با تلاش كمیته فنی مسابقات، برگزاری این رقابت‌ها مشكلی ندارد.
وی گفت: در این دوره از مسابقات با توجه به حضور 20 تیم استقبال بسیار خوبی از سوی هیئت‌ها شده و سعی میشود كه با نظارات دقیق كمیته مسابقات و داوری این دوره از مسابقات با بدون كوچك‌ترین مشكل و حاشیه‌ای به پایان برسد.
رئیس هیئت والیبال استان مازندران افزود: این مسابقات از امروز سه‌شنبه 31 خرداد به مدت پنج روز تا چهارم تیر در ساحل رامسر برگزار می‌شود.
وی اظهار داشت: این مسابقات زیر نظر فدراسیون و مربیان تیم ملی برگزار می‌شود و نفرات برتر این مسابقات به اردوی تیم نیز دعوت می‌شوند.
رئیس هیئت والیبال مازندران درباره گروه‌بندی این رقابت‌ها گفت: 20 تیم شركت‌كننده در این مسابقات در چهار گروه به صورت دوره‌ای با هم مسابقه می‌دهند و در نهایت از هر گروه دو تیم برتر راهی مرحله نیمه نهایی می‌شوند و با برگزاری مرحله نیمه‌نهایی تیم‌های راه یافته به فینال و پایانی مشخص می‌شوند.
قلی‌زاده درباره میزان آمادگی تیم مازندران تصریح كرد: تیم مازندران میزبان این مسابقات برای حضور در این رقابت‌ها تمرینات و اردوی مناسبی را پشت سر و با آمادگی كامل در این رقابت‌ها شركت كرد.
وی اضافه كرد: قطعا یكی از مدعیان این دوره از مسابقات برای كسب عنوان قهرمانی به میدان می‌رود.
رئیس هیئت والیبال مازندران در پایان از تمامی مسئولان و حامیان مالی در برگزاری این مسابقات تشكر كرد و افزود: از رئیس فدراسیون و مدیر كل تربیت بدنی مازندران در حمایت از برگزاری و میزبانی این مسابقات نیز قدردانی می‌كنم.
نوشته شده در تاریخ 1390/03/31 توسط رمضان مددی