تبلیغات
مازند اسپرت - آزمون مهارت ناجیان غریق در نور

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

فرماندار نور مطرح كرد:
آزمون مهارت ناجیان غریق در نور
مازند اسپرت: فرماندار نور گفت: از ناجیان نور آزمون مهارت گرفته می‌شود.

فرماندار نور مطرح كرد:
آزمون مهارت ناجیان غریق در نور

مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-فرماندار نور گفت: از ناجیان نور آزمون مهارت گرفته می‌شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، عبدالله ملكی ظهر امروز در سیزدهمین جلسه طرح دریای نور بیان داشت: با توجه به عقب‌نشینی 35 تا 40 متری دریا و وجود راه‌های دسترسی به ساحل به‌طوری كه از هر نقطه می‌توان به دریا ورود كرد، ورود مسافران به دریا را افزایش داده و بیشتر نقاط شلوغ است.
وی اظهار داشت: با عنایت به حساسیت موجود نقاط خیلی شلوغ در واقع كیلومتر به كیلومتر باید شناسایی و رصد شود و با اولویت‌بندی ناجی گمارده شود.

* در زمان اجرای طرح غرقی قابل پذیرش نیست
فرماندار نور با تاكید بر به كارگیری ناجیان ماهر در سواحل از اخذ آزمون مهارتی ناجیان غریق شهرستان نور خبر داد و افزود: در این آزمون ناجیان به عمق دریا برده میشود و باید بتوانند در شرایط خاص خود را به راحتی به ساحل برسانند.
ملكی تصریح كرد: این آزمون می‌تواند میزان مهارت ناجیان را مشخص و نحوه عملكرد آنان را به نمایش بگذارد و آمادگی آنان را در هنگام حادثه افزایش دهد.
فرماندار نور با اشاره به ممنوعیت شنا در بین اجرای طرح آقایان و بانوان اظهار داشت: فضای بین این دو محل باید كنترل و نظارت شود.
وی بر راه‌اندازی گشت مشترك دریایی نیروی انتظامی و ناجی غریق به منظور نظارت و كنترل بیشتر سواحل تاكید كرد و گفت: این امر آمار غریق را نیز كاهش خواهد داد و انتظارات عمومی را برطرف می‌كند.
ملكی از مجریان طرح خواست انتظار علما را در راستای امر به معروف و نهی از منكر در سواحل، تامین محل استقرار نمایشگاه عفاف و حجاب و محصولات فرهنگی، نصب و افزایش بنرهای هشداری و عفاف و حجاب، نظافت سواحل و ممانعت از شنا در حاشیه طرح‌ها را برآورده و عملی كنند.
فرماندار نور بار دیگر با بیان نحوه خدمات ‌سانی شهرستان با امكانات شهرستانی و ارائه خدمات ملی اظهار داشت: خدمات در سواحل و دریا نیز با امكانات شهرستانی به كل كشور ارائه می‌شود اما طرح بر مبنای شهرستان است.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/2 توسط رمضان مددی