تبلیغات
مازند اسپرت - دعوت شناگر مازندرانی به اردوی تیم ملی

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

رئیس تربیت بدنی آمل خبر داد:
دعوت شناگر مازندرانی به اردوی تیم ملی
مازند اسپرت: -رئیس اداره تربیت بدنی آمل از دعوت عارف صفدری‌نیا نوجوان آملی به اردوی تیم ملی نوجوانان كشور خبر داد.

رئیس تربیت بدنی آمل خبر داد:
دعوت شناگر مازندرانی به اردوی تیم ملی

مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-رئیس اداره تربیت بدنی آمل از دعوت عارف صفدری‌نیا نوجوان آملی به اردوی تیم ملی نوجوانان كشور خبر داد.


هاشم جمشیدپناه امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در آمل بیان داشت: در چند سال اخیر ورزش مازندران به ویژه در رشته ورزشی شنا پیشرفت زیادی را به خود دیده است.
وی با اشاره به دعوت شدن نوجوان آملی به اردوی تیم ملی شنا افزود: عارف صفدری‌نیا نوجوان 14 ساله آملی است كه هم اكنون در جمع ملی‌پوشان این رشته ورزشی قرار گرفته است و باید لیاقت‌های خود را نشان دهد تا در دور بعدی اردوهای تیم ملی حضور یابد.
رئیس اداره تربیت بدنی آمل با اشاره به سابقه ورزشی این ورزشكار تصریح كرد: این شناگر آملی پنج سال به طور تخصصی به این ورزش مشغول است و چند سالی است كه در تیم منتخب استان و شهرستان آمل بازی می‌كنند.
رئیس اداره تربیت بدنی آمل ادامه داد: تیم آمل در رشته شنا در مسابقات استانی صاحب عنوان شد و این شناگر با نظر سرمربی تیم ملی به اردوی ملی‌پوشان دعوت شد.
وی با اشاره به مدت سه ماهه ابتدای سال جدید عنوان كرد: هفت مدال مختلف ورزشی از سوی ورزشكاران آملی كسب شده است كه این مدال‌ها در رشته‌های ورزشی جودو، دو و میدانی و كشتی برای شهرستان آمل به ارمغان آمد.
جمشید پناه در پایان یادآور شد: در سال 90 به منظور توسعه ورزش همگانی 12 پیاده‌روی خانوادگی و همگانی در بخش‌های مختلف آمل انجام شد.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/7 توسط رمضان مددی