تبلیغات
مازند اسپرت - كتاب نام‌آوران ورزش غرب مازندران به چاپ رسید

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

با همت یك داور بین‌المللی كشتی؛
كتاب نام‌آوران ورزش غرب مازندران به چاپ رسید
مازند اسپرت: به همت یك داور بین‌المللی كشتی كتاب نام‌آوران ورزش تنكابن، رامسر و عباس‌آباد گردآوری و به چاپ رسید.

با همت یك داور بین‌المللی كشتی؛
كتاب نام‌آوران ورزش غرب مازندران به چاپ رسید

مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-به همت یك داور بین‌المللی كشتی كتاب نام‌آوران ورزش تنكابن، رامسر و عباس‌آباد گردآوری و به چاپ رسید.


به گزارش خبرگزاری فارس از رامسر، در این كتاب نام و مشخصات تمام قهرمانان ورزشی كه مقام‌های كشوری، آسیایی و جهانی كسب كرده‌اند، درج شده است.
محمدرضا عبدالرحیمی كه چندی قبل كتاب اول خود را با نام تاریخ جامع ورزش تنكابن به چاپ رسانده بود درباره نگارش این كتاب به فارس گفت: اگر عنایت پروردگار و عشق و علاقه به زادگاهم نبود هرگز در این كار توفیق نمی‌یافتم.
وی افزود: پس از چاپ كتاب تاریخ جامع ورزش تنكابن، همواره در اندیشه بودم كه اثری دیگر مكمل این اثر پدید آورم كه به دلیل عارضه سكته كه منجر به از دست رفتن بینایی‌ام شد این كار به وقفه افتاد و پس از طی دوره درمان خود و به دست ‌آوردن اندكی از بینایی توانستم كار را با همكاری دوستان و به ویژه پسرم علی عبدالرحیمی كه خود نیز دانشجوی تربیت بدنی و علوم ورزش است شروع كنم.
عبدالرحیمی بیان داشت: این كتاب در شرایطی جمع‌آوری شد كه با بیماری‌ام سخت دست به گریبان بوده‌ام اما در تهیه و تدوین این اثر با دو گروه مواجه بودم، گروه نخست كسانی بودند كه در عین توانایی از هرگونه كمك نسبت به من دریغ ورزیدند و گروه دوم افرادی بودند كه عكس آنانی كه من به كمك‌شان چشم دوخته بودم ولی هیچ یاری نكرده‌اند، از هیچگونه كمكی نسبت به من دریغ نكرده‌اند.
وی گفت: با تمام اینها این كتاب كه حاوی اطلاعاتی از قهرمانان ورزشی تنكابن، رامسر و عباس آباد و كسب قهرمانی‌های آنان است جمع‌آوری و به چاپ رسیده است.
عبدالرحیمی افزود: غرب مازندران از دیرباز در عرصه‌های گوناگون ورزشی جایگاهی بلند داشته و همواره چهره‌های شاخصی را در سطوح كشوری، آسیایی و جهانی به منصه ظهور رسانیده است.
وی در پایان گفت: بی‌گمان ایستادن بلندای سكوی قهرمانی تنها از همت نام آوران میادین ورزش نیست، بلكه مرهون زحمات و تلاش مربیان دلسوز نیز است.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/7 توسط رمضان مددی