تبلیغات
مازند اسپرت - ناكامی گذشته را با كسب مدال جبران می‌كنم

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

ملی‌پوش 60 كیلوگرم مازندرانی:
ناكامی گذشته را با كسب مدال جبران می‌كنم
مازند اسپرت: ملی‌پوش مازندرانی وزن 60 كیلوگرم تیم ملی كشتی آزاد بزرگسالان گفت: ناكامی گذشته خود را با كسب مدال جبران می‌كنم.

ملی‌پوش 60 كیلوگرم مازندرانی:
ناكامی گذشته را با كسب مدال جبران می‌كنم
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-ملی‌پوش مازندرانی وزن 60 كیلوگرم تیم ملی كشتی آزاد بزرگسالان گفت: ناكامی گذشته خود را با كسب مدال جبران می‌كنم.


عباس دباغی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری با اشاره به حضور در مسابقات نهایی انتخابی تیم ملی در ساری اظهار داشت: در مدت حضور در اردوی تیم ملی تمرینات بسیار خوبی را پشت‌سر گذاشتم و مطمئنا می‌خواهم خاطرات بد گذشته را با درخشش در مسابقات انتخابی فراموش كنم.
وی گفت: در مسابقات انتخابی تیم ملی كشتی گیران از آمادگی كامل بدنی قرار دارند و تمامی كشتی‌گیران برای پوشیدن پیراهن تیم ملی با هم رقابت دشواری خواهند داشت.
ملی‌پوش 60 كیلوگرم مازندرانی تیم ملی كشتی آزاد بزرگسالان درباره میزان آمادگی خود تصریح كرد: من هم مثل دیگر كشتی‌گیران در مدت حضور در اردوی تیم ملی تمرینات سختی را سپری كردم و با توجه به اینكه در مرز 80 درصدی آمادگی به سر می‌برم فقط برای كسب مدال به روی تشك می‌روم.
ملی پوش وزن 60 كیلو گرم كشورمان در ادامه گفت: در این وزن كشتی‌گیران بزرگ و به نام زیادی حضور دارند و همین مسئله موجب رقابت تنگاتنگ بین ملی پوشان برای دوبنده تیم ملی می‌شود.
وی درباره نفرات برتر و شاخص این وزن تصریح كرد: در وزن 60 كیلوگرم كشتی‌گیران بزرگی چون مسعود اسماعیل پور، عباس گلی گرمستانی، كمیل ذبیحی، مهران نصیری و ....كه هر كدام از این ملی‌پوشان مدال‌های زیادی در مسابقات برون مرزی و درون مرزی در كلكسیون افتخارات ورزشی خود دارند.
دباغی با اشاره به میزبانی شهر ساری در مسابقات مرحله نهایی انتخابی تیم ملی گفت: با توجه به میزبانی ساری و در كنار حضور و تشویق تماشاگران خونگرم و با تعصب مازندرانی، یك امتیاز مثبت برای من و دیگر كشتی‌گیران مازنی محسوب می‌شود.
وی كه خود را یكی از شانس‌های اصلی مدال در این وزن می‌داند، افزود: در این مسابقات با حمایت تماشاگران و با كشتی‌های خوبی كه خواهم گرفت مدال خوش‌رنگی كه دوست دارم فقط طلا باشد را برای استانم به دست ‌آورم.
ملی‌پوش وزن 60 كیلوگرم گفت: می‌خواهم با قهرمانی در این مسابقات نماینده شایسته‌ای برای كشتی كشورم در مسابقات جهانی تركیه و سهمیه بازی‌های المپیك 2012 لندن باشم.
دباغی در پایان از مربیان تیم ملی به ویژه پدرش محمدحسین دباغی كه مربی خصوصی وی محسوب می‌شود تقدیر و تشكر كرد و افزود: با كسب مدال تمام زحماتی كه مربیانم در این مدت برای من كشیدند جبران كنم.
مسابقات مرحله نهایی كشتی آزاد انتخابی بزرگسالان كشورمان هشتم و نهم تیر در سالن ورزشی سید رسول حسینی ساری برگزار می‌شود.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/7 توسط رمضان مددی