تبلیغات
مازند اسپرت - حضور 3 بانوی ووشوكار مازندرانی در اردوی تیم ملی

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

مسئول ورزش بانوان تربیت بدنی آمل خبر داد:
حضور 3 بانوی ووشوكار مازندرانی در اردوی تیم ملی
مازند اسپرت: مسئول ورزش بانوان اداره تربیت بدنی آمل از حضور سه بانوی ووشوكار مازندرانی در اردوی انتخابی تیم ملی كشورمان خبر داد.

مسئول ورزش بانوان تربیت بدنی آمل خبر داد:
حضور 3 بانوی ووشوكار مازندرانی در اردوی تیم ملی
مازند اسپرت: به گزارش خبر گزاری فارس-مسئول ورزش بانوان اداره تربیت بدنی آمل از حضور سه بانوی ووشوكار مازندرانی در اردوی انتخابی تیم ملی كشورمان خبر داد.


سیده لیلا موسوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل بیان داشت: سه بانوی ووشوكار مازندرانی در اردوی انتخابی تیم ملی ووشو كشور حضور دارند.
وی با اعلام اسامی این ورزشكاران افزود: ملیحه فضلی از ساری، صدیقه دریایی از آمل و سامره كیانی از نور در این اردو حاضر هستند.
مسئول ورزش بانوان تربیت بدنی آمل یادآور شد: اردوی انتخابی تیم ملی ووشو بانوان كشورمان بیش از یك ماه است كه با حضور افراد منتخب آغاز شده و اعضای این تیم با تمرینات مستمر و مداوم در حال آمادگی برای مسابقات برون‌مرزی هستند.
وی با اشاره به اینكه تمرینات تیم ملی ووشو در مرحله انتخاب لیست نهایی ملی‌پوشان قرار دارد، گفت: افراد برگزیده مرحله پایانی برای مسابقات جهانی ووشو بانوان در آنتالیای تركیه آماده می‌شوند.
مسئول ورزش بانوان اداره تربیت‌بدنی آمل در مورد نتایج به دست آمده توسط ملی‌پوشان مازندرانی در رقابت‌های انتخابی اظهار داشت: صدیقه دریایی در نخستین مبارزه خود توانست فاطمه بساطی ووشوكار نام‌آشنای كرمانشاهی كه نماینده ایران در مسابقات آسیایی چین بود را شكست دهد و در دور نهایی نیز 23 تیر ماه بار دیگر در مقابل این حریف خود قرار می‌گیرد.
وی با اشاره به نتایج دیگر ملی‌پوشان این استان تصریح كرد: سامره كیانی در نخستین دیدار خود مقابل حریفش تن به شكست داد و ملیحه فضلی نیز برابر دیگر حریف خود پیروز شد.
موسوی در پایان ابراز امیدواری كرد تا هر سه نماینده ووشو بانوان از مازندران با پیروزی مقابل حریفان خود بتوانند در لیست نهایی تیم ملی جای گیرند و نمایندگان شایسته‌ای برای كشورمان در مسابقات جهانی تركیه باشند.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/15 توسط رمضان مددی