تبلیغات
مازند اسپرت - نارسایی‌های میزبانی را در جام موحد جبران می‌كنیم

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

رئیس هیئت كشتی مازندران:
نارسایی‌های میزبانی را در جام موحد جبران می‌كنیم
مازند اسپرت: رئیس هیئت كشتی مازندران گفت: كمی و كاستی‌های رقابت‌های انتخابی تیم ملی را در جام بین المللی امامعلی حبیبی و عبدالله موحد جبران می‌كنیم.

رئیس هیئت كشتی مازندران:
نارسایی‌های میزبانی را در جام موحد جبران می‌كنیم
مازند اسپرت: به گزارش خبر گزاری فارس-رئیس هیئت كشتی مازندران گفت: كمی و كاستی‌های رقابت‌های انتخابی تیم ملی را در جام بین المللی امامعلی حبیبی و عبدالله موحد جبران می‌كنیم.


علی اصغر ثمربخش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری با اشاره به اینكه پیمانكار در به‌كاربستن دستگاه سرمایش و خنك‌كننده كم لطفی كرد، افزود: یك روز قبل از آغاز مسابقات انتخابی تیم ملی دستگاه سرمایش كار گذاشته شده بود كه بنابه‌دلایلی این دستگاه به مشكل برخورد.
وی گفت: دستگاه سرمایش برای تربیت بدنی و هیئت كشتی مازندران بیش از 100 میلیون تومان هزینه داشت كه با كم لطفی پیمانكار در راه‌اندازی سیستم از سوی خبرنگاران برای ما و مسئولان ورزش استان هزار انتقاد دربر داشت.
رئیس هیئت كشتی مازندران افزود: پیمانكار سیستم خنك‌كننده و خود مسئولان هیئت و دیگران هر چه تلاش كردند موفق نشدیم كه این دستگاه را راه‌اندازی كنیم و در نهایت شرمنده كشتی‌گیران و مسئولان شدیم.
وی گفت: غیر از مشكل گرما سالن كه خود ما هم قبول داریم در برگزار مسابقه انتخابی تیم ملی كشتی آزاد بزرگسالان در ساری مشكل دیگری نبود و میزبان خوبی برای مسئولان فدراسیون و كشتی‌گیران بودیم.
ثمربخش تصریح كرد: فدراسیون پس از نیم قرن میزبانی مسابقه مرحله نهایی انتخابی تیم ملی را به هیئت مازندران واگذار كرد و هیئت كشتی استان با تلاش دیگر افراد برای میزبانی شایسته هر كاری كه می‌توانست در میزبانی كوتاهی نكرد.
رئیس هیئت كشتی مازندران در ادامه تصریح كرد: مطئناً در برگزاری دومین دوره مسابقات بین‌المللی جام امامعلی حبیبی و عبدالله موحد كوچك‌ترین مشكلی نداریم و به طور حتم مشكل سرمایش سالن سید رسول حسینی ساری هم بر طرف میشود.
وی در پایان گفت: در اواخر تیر ماه سال جاری سی ام و سی و یكم دومین دوره مسابقات بین المللی كشتی آزاد جام امامعلی حبیبی و عبدالله موحد را به میزبانی ساری در سالن سید رسول حسینی با حضور كشورهای صاحب كشتی دنیا برگزار خواهیم كرد.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/15 توسط رمضان مددی