تبلیغات
مازند اسپرت - مولایی: رقابت با قوی‌ترین مرد جهان در المپیك دشوار است

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

تكرار/ كاظمی‌نژاد رقیب اصلی‌ام در راه قهرمانی بود
مولایی: رقابت با قوی‌ترین مرد جهان در المپیك دشوار است
مازند اسپرت: قهرمان وزنه‌برداری مسابقات قهرمانی جوانان جهان گفت: حضور بهداد سلیمی، قوی‌ترین مرد جهان در دسته فوق سنگین المپیك، كار را برای من فوق‌العاده مشكل می‌كند.

تكرار/ كاظمی‌نژاد رقیب اصلی‌ام در راه قهرمانی بود
مولایی: رقابت با قوی‌ترین مرد جهان در المپیك دشوار است
 مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس- قهرمان وزنه‌برداری مسابقات قهرمانی جوانان جهان گفت: حضور بهداد سلیمی، قوی‌ترین مرد جهان در دسته فوق سنگین المپیك، كار را برای من فوق‌العاده مشكل می‌كند.


بهادر مولایی در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبری فارس «توانا» در مورد سطح رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی جهان كه منجر به قهرمانی وی شد، گفت:‌سطح مسابقات بسیار بالا بود اما من سعی خود را برای كسب عنوان قهرمانی كردم تا با این نتیجه تیم ملی ایران نیز به عنوان قهرمانی جهان برسد.
وی ادامه داد:‌ در حركات یكضرب متاسفانه به عنوان دومی رسیدم و همین موضوع باعث شد تا انگیزه‌هایم برای رقابت‌های دوضرب افزایش پیدا كند. در این رقابت نیز حریف اصلی‌ام كاظمی‌نژاد دوست خوبم بود كه باعث شد برای رسیدن به مدال طلای جهان سعی و تلاشم را بیشتر كنم.

مولایی با اشاره به اینكه دوست داشتم ركورد جهان را بزنم اما به دلیل اینكه این ركود بسیار بالا بود و مانع از انجام این كار شد، افزود: هدف و برنامه‌ام این است كه بتوانم این ركورد را در رقابت‌های بعدی به نام خود به ثبت برسانم.
وی هدف‌گذاری‌اش را در رقابت‌های آینده را قرار گرفتن در لیست بزرگسالان برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان در پاریس كه به منظور كسب سهمیه المپیك برگزار می‌شود، دانسته و افزود: انگیزه و تمركزم به المپیك لندن است دركنار این موضوع نیم‌نگاهی به مدال این رقابت‌ها دارم اما حضور بهداد سلیمی، قوی‌ترین مرد جهان در این وزن كار را برای من فوق‌العاده مشكل می‌كند.

وزنه‌بردار قهرمان جهان در پایان گفت: از كادر فنی و همچنین ریاست فدراسیون كه زحمات زیادی را برای ملی‌پوشان كشیدند تشكر می‌كنم. آنها در راه این قهرمانی بیشترین تلاش را كردند و اردوهای خوبی را برای ملی‌پوشان فراهم كردند.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/17 توسط رمضان مددی