تبلیغات
مازند اسپرت - اعلام آمادگی 6 كشور برای جام حبیبی و موحد

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

نایب رئیس هیئت كشتی مازندران خبر داد:
اعلام آمادگی 6 كشور برای جام حبیبی و موحد
مازند اسپرت:نایب رئیس هیئت كشتی مازندران از اعلام آمادگی شش كشور در دومین دوره مسابقات بین‌المللی جام امامعلی حبیبی و عبدالله موحد در ساری خبر داد.

نایب رئیس هیئت كشتی مازندران خبر داد:
اعلام آمادگی 6 كشور برای جام حبیبی و موحد
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-نایب رئیس هیئت كشتی مازندران از اعلام آمادگی شش كشور در دومین دوره مسابقات بین‌المللی جام امامعلی حبیبی و عبدالله موحد در ساری خبر داد.


سلمان قادری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری اظهار داشت: برای تعداد كشورهای خارجی در این مسابقات افزایش دهیم، كمیته روابط بین‌الملل فدراسیون كشتی در حال مكاتبات و رایزنی با دیگر تیم‌های خارجی است.
وی گفت: تاكنون حضور تیم‌های آمریكا، تركیه، جمهوری آذربایجان، گرجستان، ارمنستان و جمهوری داغستان روسیه در تورنمنت بین‌المللی حبیبی و موحد مسجل شده است.
نایب رئیس هیئت كشتی مازندران خبر درباره حضور تیم‌های داخلی در این رقابت بیان داشت: در این رقابت‌ها تیم ملی (‌الف و ب) و دو تیم بزرگسالان و جوانان ازمازندران نیز شركت می‌كنند.
وی در ادامه گفت: مطمئناً اداره‌كل تربیت‌بدنی و هیئت كشتی مازندران برای اینكه سطح كیفی این تورنمنت را بالا ببرند با تلاش همه همكاران و مسئولان تدابیری خاصی اندیشیدیم.
نایب رئیس هیئت كشتی مازندران افزود: باید با كمك مسئولان و علاقه‌مندان كاری كنیم كه این مسابقات با كمترین مشكلات و بدون كمی و كاستی برگزار شود و میزبان شایسته‌ای برای تیم‌های خارجی باشیم.
وی از حضور 13 داور بین المللی كشور برای قضاوت در این مسابقات اشاره كرد و افزود: از این تعداد داور پنج داور از مازندران است.
نایب رئیس هیئت كشتی مازندران گفت: محمد ربیع پور، موسی بابایی، رمضانعلی رمضان نژاد، رضا محمدنژاد و محمدعلی احمدی به عنوان پنج داور ملی و بین‌المللی از مازندران در این تورنمنت قضاوت می‌كنند.
وی در پایان تصریح كرد: دومین دوره مسابقات بین‌المللی كشتی آزاد جام امامعلی حبیبی و عبدالله موحد روزهای سی‌ام و سی و یكم تیر به میزبانی ساری در سالن سید رسول حسینی برگزار می‌شود.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/21 توسط رمضان مددی