تبلیغات
مازند اسپرت - شموشك نوشهر لیگ برتری شد

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

با خرید امتیاز نفت تهران؛
شموشك نوشهر لیگ برتری شد
مازند اسپرت:مدیرعامل تیم فوتبال شموشك نوشهر گفت: شموشك نوشهر با خرید امتیاز تیم فوتبال ساحلی نفت تهران لیگ برتری شد.

با خرید امتیاز نفت تهران؛
شموشك نوشهر لیگ برتری شد
مازند اسپرت:به گزارش خبرگزاری فارس-مدیرعامل تیم فوتبال شموشك نوشهر گفت: شموشك نوشهر با خرید امتیاز تیم فوتبال ساحلی نفت تهران لیگ برتری شد.


سید حمزه حسینی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در نوشهر افزود: امتیاز تیم فوتبال ساحلی نفت تهران را رسماً خریداری كردیم تا شموشك نوشهر صاحب تیم فوتبال ساحلی نیز در لیگ برتر فوتبال كشور شود.
وی اظهار داشت: با توجه به وجود استعداد و زمینه برای فعالیت تیم فوتبال ساحلی در نوشهر باید به آینده تیم فوتبال ساحلی شموشك نوشهر امیدوار بود چرا كه نوشهر همواره فوتبالیست‌پرور بوده و این مهم را پیش از این نیز ثابت كرده است.
مدیرعامل تیم فوتبال شموشك نوشهر ادامه داد: تیم فوتبال ساحلی شموشك نوشهر در نخستین بازی خود موفق شد با نتیجه دو بر صفر تیم هیئت فوتبال مشهد را شكست دهد تا گام اول را محكم در این رقابت‌ها برداشته باشد.
وی خاطرنشان كرد: در حال حاضر چهار بازیكن ملی‌پوش در تیم فوتبال ساحلی شموشك نوشهر حضور دارند و این امر می‌تواند آینده بسیار روشنی را برای فوتبال ساحلی نوشهر رقم بزند.
حسینی تصریح كرد: تیم فوتبال ساحلی شموشك نوشهر امسال را باید با نام تهران به میدان برود اما از سال آینده با نام شموشك نوشهر در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی كشور حاضر خواهد شد و امیدوارم مسئولان ورزشی استان و شهرستان نوشهر شرایط‌های لازم را برای حضور تیم فوتبال ساحلی شموشك در نوشهر را فراهم سازند و همواره شاهد رشد و شكوفایی بیشتر استعدادهای ناب فوتبال این شهرستان و حتی استان مازندران باشیم.
پیش از این نیز امتیاز تیم فوتبال لیگ برتری نفت تهران به استان مركزی و شهر اراك منتقل شد و این تیم در فصل ?? - ?? رقابت‌های لیگ برتر فوتبال كشور برای استان مركزی و شهر اراك به میدان خواهد رفت.
تیم فوتبال شموشك نوشهر نیز برای حضوری قدرتمندانه‌تر در رقابت‌های فوتبال لیگ دسته دو كشور اردوی خود را در تهران بر پا كرده است.
روز گذشته تیم فوتبال شموشك نوشهر در بازی تداركاتی مقابل پرسپولیس تهران كه با تركیب اصلی به میدان آمده بودند به تساوی 3-3 دست یافت.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/21 توسط رمضان مددی