تبلیغات
مازند اسپرت - عضویت ووشوكار مازندرانی در تركیب ثابت تیم ملی

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

مسئول ورزش بانوان تربیت بدنی آمل خبر داد:
عضویت ووشوكار مازندرانی در تركیب ثابت تیم ملی
مازند اسپرت: مسئول ورزش بانوان اداره تربیت‌بدنی آمل از عضویت صدیقه دریایی بانوی ووشوكار آملی در تركیب تیم ملی ووشو بانوان كشورمان اعزامی به مسابقات جهانی تركیه خبر داد.

مسئول ورزش بانوان تربیت بدنی آمل خبر داد:
عضویت ووشوكار مازندرانی در تركیب ثابت تیم ملی

مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس- مسئول ورزش بانوان اداره تربیت‌بدنی آمل از عضویت صدیقه دریایی بانوی ووشوكار آملی در تركیب تیم ملی ووشو بانوان كشورمان اعزامی به مسابقات جهانی تركیه خبر داد.


سیده لیلا موسوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل اظهار داشت: سه بانوی ووشوكار از استان مازندران در اردوی انتخابی تیم ملی ووشو بانوان كشورمان شركت دارند كه حضور صدیقه دریایی بانوی ووشوكار آملی در تركیب ثابت تیم ملی بانوان مسجل شده است.
وی با اعلام اسامی ووشوكاران منتخب در اردوی انتخابی تیم ملی بانوان كشورمان یادآور شد: صدیقه دریایی از آمل، ملیحه فضلی از ساری و سامره كیانی از نور در این اردوی انتخابی حضور دارند.
مسئول ورزش بانوان اداره تربیت‌بدنی آمل با اشاره به مبارزه دریایی و پیروزی او در دو دیدار افزود: اردوی انتخابی تیم ملی ووشو بانوان كشورمان از یك ماه گذشته آغاز شده كه صدیقه دریایی ووشوكار آملی حاضر در اردو تیم ملی بزرگسالان هفته گذشته در نخستین مبارزه خود توانست فاطمه بساطی ووشوكار نام‌آشنای كرمانشاهی كه نماینده ایران در مسابقات آسیایی چین و مسابقات جهانی ووشو بانوان بود را شكست دهد و همچنین امروز نیز در دور نهایی بار دیگر در مقابل این حریف كرمانشاهی خود قرار گرفته و او را مغلوب كرد.
مسئول ورزش بانوان تربیت بدنی آمل تصریح كرد: این اردو با حضور افراد منتخب آغاز شده و اعضای این تیم با تمرینات مستمر و مداوم برای مسابقات برون مرزی آماده می شوند.
وی با اعلام اینكه هم اكنون دریایی نخستین بانوی مازندرانی حاضر در اردوی تیم ملی ووشو بانوان كشور است كه برای مسابقات جهانی آنتالیای تركیه سهمیه خود را با كسب دو پیروزی به دست آورد، گفت: سامره كیانی از نور با كسب دو شكست از اعزام به تركیه بازماند و همچنین ملیحه فضلی از ساری كه حضور در بازی‌های آسیایی گوانگ‌جو را در كارنامه دارد نیز در بازی نخست تن به شكست داد و در دیدار دوم به پیروزی رسید و هم‌اكنون منتظر انجام بازی سوم برای كسب سهمیه مسابقات جهانی است.
موسوی در پایان خاطرنشان كرد: ظرفیت مازندران در رشته‌های رزمی بین بانوان بسیار مطلوب است و این امر نویدبخش آینده‌ای روشن برای این استان است.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/22 توسط رمضان مددی