تبلیغات
مازند اسپرت - مازندران مدعی قهرمانی لیگ كشتی است

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

رئیس هیئت كشتی مازندران:
مازندران مدعی قهرمانی لیگ كشتی است
مازند اسپرت: رئیس هیئت كشتی مازندران با اعلام برگزاری مسابقات هفته نخست لیگ دسته یك كشتی آزاد باشگاه‌های كشور در 24 تیر ماه از مازندران به عنوان مدعی اصلی لیگ یاد كرد.

رئیس هیئت كشتی مازندران:
مازندران مدعی قهرمانی لیگ كشتی است

مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس- رئیس هیئت كشتی مازندران با اعلام برگزاری مسابقات هفته نخست لیگ دسته یك كشتی آزاد باشگاه‌های كشور در 24 تیر ماه از مازندران به عنوان مدعی اصلی لیگ یاد كرد.


علی‌اصغر ثمربخش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری بیان داشت: در این دوره از مسابقات 10 تیم حضور دارند كه در دو گروه به صورت رفت و برگشت با هم رقابت می‌كنند.
وی گفت: از 10 تیم شركت‌كننده در این مسابقات چهار نماینده از مازندران هستند.
رئیس هیئت كشتی مازندران درباره حضور نمایندگان مازندران در این مسابقات تصریح كرد: تیم‌های هیئت كشتی بهشهر، مالك اشتر بابل، مجاهدین صنعت برق گلوگاه و پیشگامان آسانسور مازندران به عنوان چهار نماینده مازندران در این پیكارها حضور دارند.
رئیس هیئت كشتی مازندران گفت: در هفته نخست این رقابت‌ها در روز جمعه 24 تیر ماه از مجموع چهار نماینده مازندران سه تیم به روی تشك می‌روند.
وی افزود: در این هفته در گروه اول این مسابقات تیم هیئت كشتی بهشهر میزبان هیئت كشتی مركزی است و تیم مجاهدان صنعت برق گلوگاه در تهران مهمان دخانیات تهران است.
رئیس هیئت كشتی مازندران یادآور شد: در گروه اول تیم نوین چرم البرز با قرعه استراحت روبه‌رو شد.
ثمربخش درباره گروه دوم این رقابت‌ها تصریح كرد: تیم مالك اشتر بابل مهمان شهرداری بجنورد است و مهرگان قوچان نیز از وحدت ملایر میزبانی می‌كند.
رئیس هیئت كشتی مازندران گفت: تیم پیشگامان آسانسور مازندران در هفته نخست بر اساس قرعه با استراحت روبه‌رو است.
وی اظهار داشت: با توجه به شناختی كه از تیم‌های مازندرانی و كشتی‌گیران جوان مازندران داریم مطمئنا نماینده‌های مازندرانی از مدعیان اصلی قهرمانی این دوره از مسابقات هستند.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/22 توسط رمضان مددی