تبلیغات
مازند اسپرت - فعالیت كمیته‌های فرهنگی در هیئت‌های ورزشی

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

رئیس اداره تربیت بدنی قائمشهر مطرح كرد:
فعالیت كمیته‌های فرهنگی در هیئت‌های ورزشی
مازند اسپرت:رئیس اداره تربیت بدنی قائمشهر تاكید كرد: روسای هیئت‌های ورزشی برای حفظ روحیه ارزش‌مداری ملزم به فعال كردن كمیته فرهنگی هیئت خود هستند.

رئیس اداره تربیت بدنی قائمشهر مطرح كرد:
فعالیت كمیته‌های فرهنگی در هیئت‌های ورزشی

مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-رئیس اداره تربیت بدنی قائمشهر تاكید كرد: روسای هیئت‌های ورزشی برای حفظ روحیه ارزش‌مداری ملزم به فعال كردن كمیته فرهنگی هیئت خود هستند.


به گزارش خبرگزاری فارس از قائمشهر، عادل عالیشان در نشست خبری با خبرنگاران تعداد مدال‌های كسب شده توسط ورزشكاران شهرستان قائمشهر در چهار ماهه نخست سال 90 را در قهرمانی استان 50 مدال طلا، 42 نقره و 36 برنز، قهرمانی كشور چهار طلا و سه برنز، قهرمانی آسیاهشت طلا و دو نقره و قهرمانی جهان دو طلا و یك نقره عنوان كرد.
وی با تاكید بر مسائل فرهنگی در حوزه ورزش تصریح كرد: مهم‌ترین مشكلات فراروی ورزش قائمشهر، مسائل حاشیه‌ای و بی‌توجهی به ارزش‌مداری از سوی برخی مربیان و ورزشكاران است.
رئیس اداره تربیت بدنی قائمشهر تاكید كرد: توجه صرف به بعد جسمانی ورزش، سبب برخی هنجارشكنی‌ها و قانون‌گریزی شده كه روسای هیئت‌های ورزشی باید با فعال كردن كمیته فرهنگی و آموزش اعضای هیئت ورزشی خود، حفظ ارزش‌ها و رعایت حرمت پیشكسوت و مقام مسئول را در دستور كار خویش قرار داده و با افراد خاطی طبق قانون برخورد كنند.
رئیس اداره تربیت بدنی قائمشهر، قانون مداری را ذات ورزش عنوان كرد و افزود: هر مربی در هر رشته ورزشی باید تابع رئیس هیئت ورزشی خود باشد و اگر هتك حرمت یا قانون‌گریزی صورت گیرد دلیلش عقب ماندگی وی در دوره آموزشی اوست كه این نقص باید توسط روسای هیئت‌های ورزشی با برگزاری كلاس‌های فرهنگی برطرف شود.
وی سرانه ورزشی برای هر شهروند قائمشهری تا پایان برنامه چهارم توسعه در سال 88 را یك متر مربع عنوان و تصریح كرد: این شاخص تا پایان برنامه پنجم توسعه به یك متر و 20 سانتی متر مربع رسید كه سهم تربیت بدنی در ایجاد این فضا 50 درصد است.

*تعیین ضرب الاجل 40 روزه برای نصب چمن مصنوعی ورزشگاه وطنی
رئیس اداره تربیت بدنی قائمشهر با اعلام این خبر گفت: با اعلام آمادگی سرمایه‌گذار، ضرب‌الاجل 40 روزه‌ای برای نصب چمن مصنوعی مطابق آخرین استانداردهای فیفا، تا 10روز قبل از شروع دور جدید مسابقات تعیین شد.
وی افزود: با حضور و اعلام آمادگی پیمانكار، نصب نورافكن و صندلی در جایگاه تماشاگران و احداث اماكن جانبی نظیر كلینیك پزشكی در استادیوم شهید وطنی قائمشهر به تصویب رسید.

*تیم نساجی قائمشهر از حضور در لیگ دسته اول باز نخواهد ماند
عالیشان تاكید كرد: تا چند روز آینده خبرهای خوشی را به هواداران نساجی ابلاغ می‌كنیم.
وی تصریح كرد: استانداری و ادره كل تربیت بدنی استان، تربیت بدنی شهرستان، فرمانداری، هیئت فوتبال مازندران و قائمشهر با وسواس خاصی پیگیر مسائل باشگاه نساجی هستند و من اعلام می‌كنم همه هواداران خاطرشان جمع باشد نساجی از حضور در لیگ دسته اول باز نخواهد ماند.
عالیشان با اشاره به ثبت كانون هواداران نساجی خاطرنشان كرد: این كانون با هدف تعیین لیدرهای متعهد و پایبند مسائل اخلاقی برای جلوگیری از ایجاد اغتشاش و برقراری نظم در حین برگزاری مسابقات تشكیل شد و بر اساس قوانین مصوبه، تمامی هواداران عضو كانون باید تابع مقررات باشند.
این مسئول عنوان كرد: پرهام مالك باشگاه برای نساجی قائمشهر هزینه‌های بسیاری را تقبل كرد وی باید برای شروع دور جدید مسابقات هر چه زودتر تكلیف مدیرعامل، مربی و بازیكنان را مشخص كند تا این تیم از كورس رقابت باز نماند و از تمرینات بدنسازی لازم بهره برد.
وی با اشاره به فعالیت 15 مدرسه فوتبال در قائمشهر تصریح كرد: مشكلات تیم نساجی باید ریشه‌ای حل شود، مسئولان باید مشكلات این تیم را با با طرح دو فوریت بررسی كنند.
عالیشان در ادامه افزود: در سال 89 در بخش سخت افزاری 12 میلیون تومان تجهیزات ورزشی توسط اداره تربیت بدنی قائمشهر خریداری شد.
وی در بخش نیازمندی‌های ورزش شهرستان قائمشهر تصریح كرد: استادیوم ورزشی 5 هزار نفری زیاركلای قائمشهر كه با پیشرفت فیزیكی 60 درصدی در حال احداث است پاسخگوی خیل تماشاگران و دوستداران فوتبال قائمشهر نیست.
وی با تاكید بر افزایش ظرفیت استادیوم به مرز 20 هزار نفر خاطرنشان كرد: اگر اعتبارات به موقع تخصیص داده شود این استادیوم تا پایان سال 90 به بهره برداری می‌رسد.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/23 توسط رمضان مددی