تبلیغات
مازند اسپرت - حضور نماینده‌ میاندرود در لیگ دسته دوم والیبال كشور

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

رئیس هیئت والیبال میاندرود خبر داد:
حضور نماینده‌ میاندرود در لیگ دسته دوم والیبال كشور

مازند اسپرت: رئیس هیئت والیبال میاندرود از حضور نماینده‌ای از این شهرستان در لیگ دسته دوم باشگاه‌های كشور خبر داد.

رئیس هیئت والیبال میاندرود خبر داد:
حضور نماینده‌ میاندرود در لیگ دسته دوم والیبال كشور

مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-رئیس هیئت والیبال میاندرود از حضور نماینده‌ای از این شهرستان در لیگ دسته دوم باشگاه‌های كشور خبر داد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندرود، ولی‌الله رحمانی شامگاه جمعه در نشست توسعه ورزش میاندرود با اشاره به استعداد بالقوه جوانان این شهرستان به رشته‌های ورزشی به ویژه والیبال بیان داشت: با توجه به علاقمندی جوانان این منطقه به ورزش والیبال حضور نماینده‌ای از میاندرود در لیگ كشور ضروری است.
وی افزود: شهرستان میاندرود استعداد بسیار خوبی در ورزش استان و حتی كشور دارد كه در حال حاضر بیش از ده‌ها ملی‌پوش این شهرستان موفق به عنوان‌های مهمی شدند.
رئیس هیئت والیبال میاندرود از حضور ورزشكاران بزرگ و مربیان باتجربه در این شهرستان خبر داد و افزود: با توجه به علاقمندی فرماندار ورزش‌دوست میاندرود و حمایت سرمایه‌گذاران و اسپانسر می‌توانیم تیمداری كنیم.
وی اظهار داشت: شهرستان میاندرود هم بازیكن و هم امكانات كافی برای داشتن نماینده در لیگ كشوری را دارد.
رئیس هیئت والیبال شهرستان میاندرود گفت: در شهرستان تازه تاسیس میاندرود چندین سالن ورزشی كه محل برگزاری مسابقات لیگ كشوری را داشته باشد در اختیار داریم.
رحمانی در ادامه گفت: شهرستان میاندرود به تازگی از شهرستان مركز استان ساری جدا شده و فكر می‌كنم با جدا شدن میاندرود از ساری ضربه مركز استان تا حدودی از نظر رتبه دچار ضعف شود.
رئیس هیئت والیبال میاندرود از برگزاری مسابقات لیگ والیبال این شهرستان خبر داد و افزود: پس از جدا شدن میاندرود از ساری، نخستین دوره مسابقات لیگ والیبال در این شهرستان برگزار می‌شود.
رحمانی گفت: در این مسابقات 15 تیم حضور یافتند كه تیم‌ها در دو گروه به صورت دوره‌ای در سالن ورزشی طبقده با هم رقابت می‌كنند.
وی در پایان افزود: بازیكنان برتر این مسابقات در تیم منتخب والیبال میاندرود در لیگ دسته دوم والیبال كشور به اردو دعوت خواهند شد.
رحمانی در پایان تصریح كرد: در كنار بازیكنان جوان و بومی منطقه برای مدعی بودن از چند بازیكن با تجربه مركز استان نیز بهره میبریم.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/25 توسط رمضان مددی