تبلیغات
مازند اسپرت - نخستین پیروزی ساری در لیگ برتر فوتبال ساحلی

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

در نخستین دور حضور رقم خورد؛
نخستین پیروزی ساری در لیگ برتر فوتبال ساحلی
مازند اسپرت:سرمربی تیم فائزكاران فرح آباد ساری از نخستین پیروزی تیمش در لیگ برتر فوتبال خبر داد.

در نخستین دور حضور رقم خورد؛
نخستین پیروزی ساری در لیگ برتر فوتبال ساحلی

مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-سرمربی تیم فائزكاران فرح آباد ساری از نخستین پیروزی تیمش در لیگ برتر فوتبال خبر داد.


علیرضا هوشیار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری با اشاره برتری چهار بر دو تیم فرح آباد ساری در برابر تیم شهرداری تبریز بیان داشت: پس از باخت خانگی در بازی هفته گذشته بازیكنان امروز با خلاقیت خود پیروز میدان بودند.
وی با اعلام اینكه از بازی بازیكنام در مقابل شهرداری تبریز كاملا راضی‌ام، تصریح كرد: با توجه به برتری نسبی در طول مسابقه پیروزی در این دیدار حق مسلم بازیكنان تیمم بود.
سرمربی تیم فائزكاران فرح آباد ساری درباره وضعیت تیمش گفت: بازیكنان تیم فرح آباد كاملا بومی و از جوانان جویای نام منطقه هستند.
وی افزود: مطمئنا در ادامه مسابقات با همین بازیكنان می‌توانیم خیلی چیزها را ثابت كنیم و جز تیم‌های بالای جدول باشیم.
سرمربی تیم فرح آباد ساری در ادامه اظهار داشت: با توجه به بازی خوبی كه بازیكنانم در داخل زمین ارائه دادند، اگر در ادامه مسابقات با همین تركیب و با همین روحیه و انگیزه بالا حضور یابند قول مدعی بودن را در این رقابت‌ها می‌دهیم.
هوشیار باخت تیمش را در بازی هفته نخست در برابر ملوان بندر گز در ساری را یك اتفاق عنوان كرد و خاطرنشان كرد: بازیكنان آن باخت را فراموش كردند و با اراده و با تعصب خودشان در مسابقات آینده در برابر حریفان حضور می‌یابند.
وی گفت: بازیكنانم جوان و با توجه به جوانی كم تجربه هستند كه هفته گذشته بازی برده را در نهایت مساوی كردند و در ضربات پنالتی نیز بازنده میدان شدند.
هوشیار در پایان از خصوصی بودن تیمش خبر داد و افزود: هزینه و بودجه مالی این باشگاه كاملا به صورت خصوصی پرداخت می‌شود.
به گزارش فارس، تیم فائز كاران فرح آباد ساری در هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های كشور عصر جمعه بیست و چهارم تیر در برابر شهرداری تبریز به برتری چهار بر دو دست یافت و به نخستین پیروزی این فصل خود رسید.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/25 توسط رمضان مددی