تبلیغات
مازند اسپرت - شكست تیم شهدای ساری به جنجال كشیده شد

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

در هفته سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های مازندران؛
شكست تیم شهدای ساری به جنجال كشیده شد
مازند اسپرت:در هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های مازندران در یكی از این بازی‌ها پس از اتمام سوت پایان داور مسابقه بازی به جنجال كشیده شد.

در هفته سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های مازندران؛
شكست تیم شهدای ساری به جنجال كشیده شد

مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-در هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های مازندران در یكی از این بازی‌ها پس از اتمام سوت پایان داور مسابقه بازی به جنجال كشیده شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، در هفته سوم این مسابقات عصر جمعه شش دیدار برگزار شد كه در نهایت با صدرنشینی تیم استقلال لموك قائمشهر همراه بود.
تیم شهدای ساری كه در زمین ورزشی خود میزبان تیم هیئت رزمندگان جویبار بود در نهایت دو بر یك از مهمان خود شكست را پذیرا شد.
این نتیجه در حالی بدست آمد كه تیم شهدای ساری با یك گل از مهمان خود جلو بود كه در پایان با شكست نماینده ساری همراه بود.
پس از پایان سوت بازی توسط داور مسابقه، بازیكنان و هواداران دو تیم ساروی و جویباری با همدیگر درگیر شدند و با دخالت سرپرستان و دیگران این درگیری خاتمه پذیرفت.
در دیگر مسابقات نیز، تیم استقلال لموك قائمشهر دو بر یك دانشگاه علوم پزشكی ساری را شكست داد، تیم شهدای مقاومت كوتنا با یك گل تیم وحدت شهروند فریدونكنار را برد.
همچنین در دیگر مسابقات تیم مقیم داماش كوتنا در برابر بازرگان چالوس به تساوی دو بر دو رسید و تلاش تیم‌های شهید كریمی جویبار با شهدای بابلسر و استعدادهای درخشان آمل و شهرداری سرخرود در پایان 90 دقیقه گلی در بر نداشت و بازی بدون گل به تساوی رسید.
در این هفته تیم دریای بابل بر اساس قرعه مسابقات استراحت داشت.
در جدول رده‌بندی تا پایان هفته سوم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های مازندران تیم استقلال لموك قائمشهر با 9 امتیاز در صدر جدول جای دارد و تیم‌های شهید كریمی جویبار با هفت و شهدای مقاومت كوتنا با شش امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.
به گزارش فارس، هفته چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های مازندران روز دوشنبه 27تیر با انجام شش دیدار برگزار می‌شود.
لیگ برتر فوتبال مازندران با حضور 13 تیم در یك گروه به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/25 توسط رمضان مددی