تبلیغات
مازند اسپرت - 3 انتصاب در تربیت‌بدنی شهرهای مازندران

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

با حكم پریچهره صورت گرفت؛
3 انتصاب در تربیت‌بدنی شهرهای مازندران
مازند اسپرت: در حكمی از سوی مدیركل تربیت بدنی مازندران، سه انتصاب جدید در ادارات تربیت بدنی شهرستان‌های استان صورت گرفت.

با حكم پریچهره صورت گرفت؛
3 انتصاب در تربیت‌بدنی شهرهای مازندران

مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-در حكمی از سوی مدیركل تربیت بدنی مازندران، سه انتصاب جدید در ادارات تربیت بدنی شهرستان‌های استان صورت گرفت.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌كل تربیت‌بدنی مازندران، در حكمی از سوی مدیركل تربیت‌بدنی مازندران، سه انتصاب جدید در ادارات تربیت‌بدنی شهرستان‌های استان صورت گرفت.
در این ابلاغ‌ها حسین دلیلی به عنوان رئیس تربیت‌بدنی جدید شهرستان جویبار معرفی شد.
بر اساس حكم امیر پریچهره مدیركل تربیت‌بدنی مازندران، فرشید قدیمی به عنوان رئیس تربیت‌بدنی فریدونكنار منصوب شد.
محمدرضا دارابی نیز با حكم مدیركل تربیت‌بدنی استان مازندران، به عنوان رئیس تربیت‌بدنی سوادكوه منصوب شدند.
در سمت‌های قبلی نیز حسین دلیلی رئیس اداره تربیت‌بدنی فریدونكنار را بر عهده داشت، فرشید قدیمی ریاست تربیت‌بدنی سوادكوه و محمد رضا دارابی نیز ریاست تربیت‌بدنی گلوگاه را در كارنامه ورزشی خود داشتند.
به نوعی در این احكام جداگانه وظیفه آنها همان وظیفه‌ای است كه در گذشته به آنان ابلاغ شده بود و تنها مدیركل تربیت‌بدنی مازندران شهرهای مورد نظر این مسئولان جدید را تغییر داده است.
در این حكم به رشد و توسعه ورزش به ویژه همگانی كردن رشته‌های مختلف ورزشی برای عموم جامعه تاكید شده و روسای تربیت بدنی برای پیشرفت رشته‌های ورزشی باید با اداره كل تربیت بدنی و هیئت‌های ورزشی به ویژه مسئولان شهرستان‌ها تعامل و ارتباط نزدیكی داشته باشند تا شاهد درخشش ورزشكاران ملی‌پوش زن و مرد مازندرانی در مسابقات مختلف برون مرزی باشیم.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/25 توسط رمضان مددی