تبلیغات
مازند اسپرت - توسعه زیرساخت‌های ورزش در سرخرود مازندران

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

شهردار سرخرود محمودآباد خبر داد:
توسعه زیرساخت‌های ورزش در سرخرود مازندران
مازند اسپرت: شهردار سرخرود گفت: قسمت قابل توجهی از بودجه شهرداری سرخرود صرف ورزش و زیرساخت‌های آن می‌شود.

شهردار سرخرود محمودآباد خبر داد:
توسعه زیرساخت‌های ورزش در سرخرود مازندران

مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-شهردار سرخرود گفت: قسمت قابل توجهی از بودجه شهرداری سرخرود صرف ورزش و زیرساخت‌های آن می‌شود.


سید مرتضی شفیعی در حاشیه مسابقات كشتی ساحلی و لوچوی قهرمانی كشور كه در سرخرود برگزار می‌شد، در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در محمودآباد بیان داشت: با توجه به سیاست شهرداری و شورای اسلامی شهر برای اشاعه فرهنگ عمومی و همگانی و به ویژه ترویج ورزش‌های بومی و محلی و بنا به پیشنهاد اداره كل تربیت بدنی مازندران، میزبانی این دوره از مسابقات كشتی ساحلی و لوچو قهرمانی كشور نصیب سرخرود مازندران شد.
وی درباره برگزاری خوب این مسابقات افزود: در برگزاری این مسابقات از حمایت‌های ویژه فرماندار، بخشدار سرخرود، ریاست شورای اسلامی شهرستان، ریاست تربیت بدنی محمودآباد، اداره كل تربیت بدنی مازندران و فدراسیون ورزش‌های روستایی و عشایری كشور و هیئت ورزش‌های روستای، عشایری استان مازندران به خوبی برخوردار بودیم.
شهردار سرخرود خاطرنشان كرد: اگر این حمایت‌ها وجود نداشت به واقع امكان برگزاری به شكل مطلوب نبود.
شفیعی در ادامه بیان داشت: این مسابقات با حضور 9 تیم از استان‌های كشوربه مدت دو روز برگزار شد.
وی ابراز امیدواری كرد میزبانی نخستین دوره این مسابقات مورد رضایت تیم‌ها و ورزشكاران و همچنین مسئولان این رشته پرطرفدار قرار گرفته باشد.
شهردار سرخرود درباره آینده كاری شهرداری در بخش ورزش اظهار داشت: با توجه به رسالت كاری‌مان، بخش قابل توجهی از بودجه شهرداری را برای امر ورزش و زیرساخت‌های ورزشی در نظر گرفتیم كه از جمله آن می‌توان به حمایت بیشتر از تیم‌های ورزشی چون تیم فوتبال شهرداری سرخرود اشاره كرد.
وی اضافه كرد: این تیم چند سالی است كه در سوپر لیگ استان بازی می‌كند.
شفیعی خاطرنشان كرد: یكی از مهم‌ترین عواملی كه می‌توان جوانان را از لحاظ فكری و شخصیتی ارتقاء بخشید پرداختن به مقوله ورزش است.
شهردار سرخرود تصریح كرد: با توجه به سیاست مسئولان شهرستان محمودآباد و شهر سرخرود برای اشاعه ورزش همگانی امیدواریم بتوانیم با پرداختن به امر ورزش از نظر روحی و روانی جوانان را به خودباوری نزدیك كنیم.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/25 توسط رمضان مددی