تبلیغات
مازند اسپرت - اسلامی؛ پهلوان پهلوانان كشتی ساحلی كشور شد

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

با حفظ جایگاه قهرمانی مازندران؛
اسلامی؛ پهلوان پهلوانان كشتی ساحلی كشور شد
مازند اسپرت: تیم كشتی ساحلی و لوچوی مازندران علاوه بر عنوان نخست مسابقات كشتی قهرمانی كشور توانست توسط اباذر اسلامی كشتی‌گیر با اخلاق محمودآبادی به عنوان پهلوان پهلوانان كشتی ساحلی كشور برگزیده شود.

با حفظ جایگاه قهرمانی مازندران؛
اسلامی؛ پهلوان پهلوانان كشتی ساحلی كشور شد

مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-تیم كشتی ساحلی و لوچوی مازندران علاوه بر عنوان نخست مسابقات كشتی قهرمانی كشور توانست توسط اباذر اسلامی كشتی‌گیر با اخلاق محمودآبادی به عنوان پهلوان پهلوانان كشتی ساحلی كشور برگزیده شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از محمودآباد، نخستین دوره مسابقات كشتی لوچو و سومین دوره مسابقات كشتی ساحلی قهرمانی كشور با عنوان جام شهدای سرخرود محمودآباد، شامگاه جمعه با قهرمانی تیم مازندران به كار خود پایان داد.
در این دوره از مسابقات كه با شركت 9 تیم از استان‌های كرمانشاه، خراسان شمالی، سمنان، همدان، مركزی، سیستان و بلوچستان، بوشهر و دو تیم منتخب مازندران به مدت دو روز در ساحل گلشهر سرخرود برگزار شد در مجموع دو رشته تیم مازندران با كسب 45 امتیاز صاحب عنوان اول و تیم‌های همدان و خراسان شمالی به ترتیب با كسب امتیازهای 28 و 23 به رتبه دوم و سوم دست یافتند.
به گفته رعیت‌نیا، مسئول روابط عمومی هیئت ورزش‌های روستایی و عشایری مازندران در این مسابقات در مجموع 47 كشتی‌گیر باهم به رقابت پرداختند.
به گزارش فارس، نفرات اول تا سوم وزن‌های مختلف به شرح زیر معرفی می‌شوند.
در كشتی ساحلی و در وزن منهای 85 كیلوگرم، مرتضی حصاری از خراسان شمالی اول، حسین میرصابری از مازندران دوم، علی ابرار باقرپور از همدان و محمد قاسم‌زاده از مازندران مشتركاً سوم شدند.
در وزن به علاوه 85 كیلوگرم، اباذر اسلامی از مازندران اول، شعبان غفاری از مازندران دوم و حجت تورجی یكتا از همدان و مهدی حسین پوران از خراسان شمالی مشتركا سوم شدند.

* پهلوان پهلوانان كشتی ساحلی كشور یك مازندرانی شد
همچنین اباذر اسلامی كشتی‌گیر با اخلاق محمودآبادی تیم مازندران به عنوان پهلوان پهلوانان كشتی ساحلی كشور برگزیده شد.
در كشتی لوچو نیز برترین‌ها در اوزان مختلف مشخص شدند كه به این ترتیب هستند.
در وزن منهای 65 كیلو كشتی لوچو، مسعود حسنی از مازندران اول، احد گرجی از مازندران دوم و مهدی زندی و حامد بهرامی كهن به ترتیب از مركزی و كرمانشاه مشتركا سوم شدند.
در وزن منهای 75 كیلوگرم، جابر فكوری از مازندران اول، حمید الهیان از خراسان شمالی دوم و سید مهدی حسینی از مركزی و مهربان فرهادی از مازندران مشتركا سوم شدند.
در وزن منهای 85 كیلوگرم، مهدی دینی از همدان اول، رحمان حسین زاده از مازندران دوم و سعید بیاتی‌فر و حسینعلی میرشكاری به ترتیب از استان‌های كرمانشاه و سیستان و بلوچستان مشتركا سوم شدند.
در وزن به علاوه 85 كیلوگرم، میثم فیروزپور از مازندران اول، علی اكبر صفرپور از مازندران دوم و كاظم خوش زارع از همدان و محسن عبدالمالكی از كرمانشاه به طور مشترك سوم شدند.
* كاپ اخلاق مسابقات به تیم استان مركزی تعلق گرفت
همچنین كاپ اخلاق این دوره از مسابقات نیز به تیم استان مركزی تعلق گرفت.
در این مسابقات كه از استقبال بی‌نظیر علاقه‌مندان به این رشته بومی، محلی برخوردار بود و با نظم خاصی برگزار شد، كلهر دبیر ورزش‌های روستایی و عشایری كشور، پریچهره مدیر‌كل تربیت‌بدنی مازندران، ناطق نوری عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، واحدی فرماندار محمودآباد و بخشداران سرخرود و فریدونكنار و تنی چند از مسئولان استانی و شهری نیز حضور داشتند.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/25 توسط رمضان مددی