تبلیغات
مازند اسپرت - مازندران قهرمان مسابقات پینگ‌پنگ كشور شد

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

مازندران قهرمان مسابقات پینگ‌پنگ كشور شد
 
مازند اسپرت: مربی تیم پینگ‌پنگ دانش‌آموزان پسر مقطع راهنمایی مازندران از مقام قهرمانی تیم مازندران در مسابقات ملی دانش‌آموزی خبر داد.

مازندران قهرمان مسابقات پینگ‌پنگ كشور شد
 
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-مربی تیم پینگ‌پنگ دانش‌آموزان پسر مقطع راهنمایی مازندران از مقام قهرمانی تیم مازندران در مسابقات ملی دانش‌آموزی خبر داد.


محمدحسن وهابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری گفت: در این مسابقات 120 ورزشكار دانش‌آموز از 28 استان كشور حضور داشتند كه در نتیجه تیمی مازندران قهرمان شد.
وی درباره نفرات تیم دانش آموزی مازندران در این مسابقات افزود: نعیم نوبخت، مهدی رسول‌پور، محمدجواد باباجانیان و امیرحسین رزاق‌نیا به عنوان بازیكنان مازندران در این رقابت‌ها بودند.
مربی تیم پینگ‌پنگ دانش‌آموزان پسر مقطع راهنمایی مازندران درباره نتایج تیمی این مسابقات تصریح كرد: در این رقابت‌ها هر تیم با چهار بازیكن حضور یافت كه در پایان مازندران در سكوی بالاتر از تهران قرار گرفته و با اقتدار قهرمان شد.
وی گفت: تیم‌های فارس و اصفهان نیز در این مسابقات به طور مشترك سوم شدند.
وهابی درباره مسابقات انفرادی این مسابقات افزود: در نتایج انفرادی نیز دو بازیكن دانش آموز مقطع راهنمایی مازندران به نام‌های نعیم نوبخت و مهدی رسول‌پور به طور مشترك سوم شدند.
وی اظهار داشت: مسابقات پینگ پنگ دانش آموزان پسر مقطع راهنمایی از 19 تیر به مدت پنج روز برگزار شد كه در سه بخش انفرادی، دوبل و تیمی برگزار شد.
وهابی از شناسایی بازیكنان برتر دختر و پسر مازندرانی رشته پینگ پنگ در مسابقات كشوری خبر داد و تصریح كرد: بازیكنان ملی‌پوشی همچون نوشاد و نیما و فرجاد عالمیان، پوریا و محجوبه عمرانی از شاگردان مازندرانی مدال‌آور هستند.
وی در پایان خاطرنشان كرد: هیئت پینگ پنگ مازندران چندین سالی است كه هیئت برتر و نمونه فدراسیون در كشور محسوب می‌شود و امیدوارم كه این رتبه برتر همچنان در آینده برای مازندران ادامه داشته باشد.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/25 توسط رمضان مددی