تبلیغات
مازند اسپرت - مذاكره باشگاه شموشك نوشهر با یحیوی

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

مدیرعامل شموشك نوشهر خبر داد:
مذاكره باشگاه شموشك نوشهر با یحیوی
مازند اسپرت: مدیرعامل شموشك نوشهر از مذاكره با یحیوی مربی دروازه‌بانان فصل گذشته پرسپولیس تهران خبر داد.

مدیرعامل شموشك نوشهر خبر داد:
مذاكره باشگاه شموشك نوشهر با یحیوی
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-مدیرعامل شموشك نوشهر از مذاكره با یحیوی مربی دروازه‌بانان فصل گذشته پرسپولیس تهران خبر داد.


سید حمزه حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نوشهر افزود: در حال حاضر برای تقویت دروازه‌بانان تیم فوتبال شموشك نوشهر با محمدعلی یحیوی مربی فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس تهران وارد مذاكره شدیم و اكنون این مربی باتجربه به شموشك نوشهر نزدیك و در یك قدمی این تیم قرار دارد.
وی درباره دریافت مطالبات بازیكنان شموشك نوشهر اظهار داشت: برای این كار مدیریت تربیت‌بدنی نوشهر اتاقی را در محل این اداره در اختیار باشگاه شموشك نوشهر قرار می‌دهد.
مدیرعامل شموشك نوشهر خاطرنشان كرد: بنابراین از شنبه آینده اول مرداد ماه هر كسی كه از باشگاه شموشك نوشهر طلب داشته باشد می‌تواند همه روز از ساعت هشت صبح تا 18 عصر به این دفتر مراجعه تا نسبت به طلب آنها حسابرسی صورت گیرد.
حسینی خاطرنشان كرد: بدهی‌های گذشته شموشك نوشهر كه ما در آن زمان در این تیم حضور نداشتیم به ما هیچ ارتباطی ندارد و ما به طلب كسانی كه از زمان حضور ما در باشگاه شموشك نوشهر، طلبی داشته باشند رسیدگی و حسابرسی خواهیم كرد.
وی بیان داشت: عصر امروز نیز دور جدید تمرینات و همچنین تست‌گیری را راس ساعت 16 در ورزشگاه شهدای نوشهر پیگیری می‌كنیم و خودم نیز در نوشهر در كنار تیم فوتبال شموشك نوشهر حضور خواهم یافت تا به تمام شایعاتی كه پشت سر من بود و گفته شد حسینی دیگر به شموشك و شهر نوشهر بر نمی‌گردد خاتمه دهم و ثابت كنم كه همواره در نوشهر و دركنار مردم نوشهر و شموشك خواهم بود و این تیم را به لیگ دسته اول و لیگ برتر می‌رسانیم.
مدیرعامل شموشك نوشهر تصریح كرد: برای تقویت، هماهنگی و حضوری قدرتمندانه‌تر در فصل جدید، درحال انجام تمرینات منظم و بازی‌های تداركاتی بسیار خوبی هستیم و تاكنون از سه بازی تداركاتی خود نیز یك برد و دو تساوی در برابر تیم‌های نامدار و قوی بدست آوریم كه نتیجه خوبی است.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/27 توسط رمضان مددی