تبلیغات
مازند اسپرت - دعوت 3 فوتبالیست مازندرانی به اردوی تیم ملی

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

قائم مقام باشگاه آراد بهمن مازندران خبر داد:
دعوت 3 فوتبالیست مازندرانی به اردوی تیم ملی
مازند اسپرت: قائم مقام باشگاه ورزشی آراد بهمن مازندران از دعوت سه بازیكن مازندرانی این تیم به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان خبر داد.

قائم مقام باشگاه آراد بهمن مازندران خبر داد:
دعوت 3 فوتبالیست مازندرانی به اردوی تیم ملی
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-قائم مقام باشگاه ورزشی آراد بهمن مازندران از دعوت سه بازیكن مازندرانی این تیم به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان خبر داد.


مهرداد حبیبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آمل بیان داشت: محمد ایزدی، علی اصغر ادهمی و امیرحسین صلواتی سه بازیكن مازندرانی هستند كه از این تیم به اردوی آماده‌سازی تیم ملی نوجوانان كشور دعوت شدند.
وی افزود: در اوایل ماه آینده قرعه‌كشی لیگ برتر نوجوانان و جوانان فوتبال باشگاه‌های استان انجام میشود و بعد از پایان یافتن ماه مبارك رمضان این مسابقات از سر گرفته می‌شود.
حبیبی بیان داشت: در فصل گذشته در رده نوجوانان 12 هفته برگزار شد، در رده جوانان نیز 16 هفته و در رده نونهالان 10 هفته پشت سر گذاشته شد.
وی ادامه داد:آراد بهمن مازندران در رده نوجوانان فصل گذشته بدون هیچ باختی به مقام نخست دست یافت ولی به خاطر مسئله انضباطی شش امتیاز از این تیم كسر شده و به رده سوم نزول پیدا كرد.

* عقد قرارداد آرادبهمن مازندران با دو فدراسیون برتر دنیا برای انجام بازی
حبیبی با تایید عقد قرارداد با دو فدراسیون برتر دنیا تصریح كرد: آراد بهمن مازندران تنها باشگاه در مازندران است كه دو مجوز رسمی و بین‌المللی نمایندگی از فدراسیون فوتبال كشور گرجستان و آفریقای جنوبی را كسب كرده تا در صورتی كه تیم‌های ایرانی تحت اختیار برای بازیهای بینابین تمایل داشته باشند بازی با هزینه این كشورها برگزار می‌شود.
حبیبی كه عضو روابط عمومی هیئت فوتبال تهران و مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری قدس تهران است، با بیان اینكه كار در رده پایه با وجود سختی خاص خود، از لذت و نشاط ویژه‌ای برخوردار است، گفت: باشگاه آراد بهمن مازندران پاییز 1387 تاسیس شد كه در حال حاضر در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان در لیگ برتر استان و رده بزرگسالان در لیگ شهری در حال فعالیت است.
وی با اعلام اینكه 60 درصد بازیكنان این تیم بومی و 40 درصد غیربومی هستند، افزود: توانستیم در سال گذشته بازیكنانی را نیز به تیم‌های برتر كشور در رده نوجوانان بفرستیم.
حبیبی خاطرنشان كرد: فوتبال ما در چارچوبی حركت میكند كه بدون حمایت كننده قوی نمیتوان كاری از پیش برد البته پشتكار نیز در دنیای فوتبال حرف نخست را میزند.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/27 توسط رمضان مددی