تبلیغات
مازند اسپرت - تیمداری به شرط واگذاری ورزشگاه در ساری

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

مدیرعامل صنعت ساری مطرح كرد:
تیمداری به شرط واگذاری ورزشگاه در ساری
مازند اسپرت:  مدیرعامل تیم صنعت ساری گفت: در صورت واگذاری ورزشگاه شهید متقی در فصل جدید تیمداری می‌كنم.

مدیرعامل صنعت ساری مطرح كرد:
تیمداری به شرط واگذاری ورزشگاه در ساری

مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس- مدیرعامل تیم صنعت ساری گفت: در صورت واگذاری ورزشگاه شهید متقی در فصل جدید تیمداری می‌كنم.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حسین فارسی صبح امروز با حضور در اداره‌كل تربیت‌بدنی مازندران با نصرالله پریچهره مدیركل، محمد هادی خلردی و احمد سعادتمند معاونت تربیت‌بدنی استان درباره حل مشكلات تیم دیدار و گفت‌وگو كرد.
مدیرعامل صنعت ساری با اشاره به تسویه حساب با 14 بازیكن مد نظر سرمربی تیم در فصل جدید این رقابت‌ها گفت: با این بازیكنان تسویه حساب كامل انجام دادیم و هیچ بدهی نداریم.
حسین فارسی درباره تسویه حساب با دیگر بازیكنان نیز تصریح كرد: با بقیه بازیكنان نیز در هفته‌های آینده در قبال پیشنهاد از باشگاه‌های دیگر تسویه حساب و همچنین رضایت‌نامه به بازیكنان مازاد نیز داده می‌شود.
فارسی در ادامه با اشاره به ضروری خواندن باشگاه مردمی به ورزشگاه اختصاصی اظهار داشت: تیم صنعت برای حضوری درخشان در لیگ نیاز اساسی به داشتن یك ورزشگاه اختصاصی دارد كه ما هم درخواست ورزشگاه شهید متقی ساری را به مسئولان ورزش از جمله مدیركل و رئیس اداره تربیت‌بدنی شهرستان دادیم كه هر روز امروز و فردا می‌كنند و زیر قول خود می‌زنند.
وی افزود: امروز فقط برای مشخص شدن وضعیت باشگاه از تهران به ساری آمدم ولی باز هم سركار بودیم، بدون هیچ برنامه و نتیجه‌گیری مناسب دوباره باید به تهران برگردیم.
مدیرعامل صنعت ساری در ادامه گفت: برای تمام هواداران و دوستداران تیم صنعت ساری احترام قائل هستم، اما مطمئن باشد در صورت واگذاری ورزشگاه شهید متقی در فصل جدید تیمداری می‌كنم وگرنه به هیچ عنوان در ساری باشگاه‌داری نمی‌كنم.
فارسی افزود: تا آغاز فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته یك فوتبال باشگاه‌های كشور فقط 40 روز فرصت باقی مانده كه این زمان برای بستن یك تیم قدرتمند در لیگ بسیار اندك است.
مدیرعامل صنعت ساری در ادامه بیان داشت: پس با توجه به زمان اندك لازم است كه مسئولان ورزش استان تصمیم نهایی را هر چه زودتر بگیرند و ورزشگاه شهید متقی را به باشگاه واگذار كنند.
فارسی گفت: تلاش من سرمایه‌گذاری در شهرستان ساری است زیرا با تحویل ورزشگاه شهید متقی می‌توانم امكانات ویژه در این مجموعه فراهم آورم.
وی افزود: مسئولان ورزش استان و شهرستان مطمئن باشند در صورت تحویل مجموعه شهید متقی تمام امكانات موجود یك ورزشگاه استاندارد برای باشگاه صنعت ساری فراهم كنم.
مدیرعامل صنعت ساری گفت: تیم من در لیگ دسته یك فوتبال باشگاه‌های كشور حضور دارد اما زمین مناسب برای تمرین ندارد و برای آمادگی بیشتر باید به زمین‌های پراكنده در سطح روستاهای ساری مراجعه كنیم پس نیاز ضروری برای باشگاه است كه ورزشگاه اختصاصی برای خود داشته باشد.
وی افزود: تیم صنعت ساری یك تیم كاملا جوان بومی محسوب می‌شود و در نخستین حضور خود در لیگ توانسته انتظارات مسئولان ورزش را برآورده كند و نتایج قابل قبولی را كسب كند.
فارسی در پایان گفت: در حال حاضر پس از انتخاب رضا تقوی به عنوان سرمربی تیم تمرینات تیم صنعت ساری ازسر گرفته شد و بازیكنان مورد نظر سال گذشته و چند بازیكن جدید در تمرینات تیم حضور دارند.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/29 توسط رمضان مددی