تبلیغات
مازند اسپرت - جویبار صدرنشین لیگ برتر فوتبال مازندران شد

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

با پیروزی ارزشمند خارج از خانه؛
جویبار صدرنشین لیگ برتر فوتبال مازندران شد
مازند اسپرت: نایب رئیس هیئت فوتبال مازندران از صدرنشینی تیم شهید كریمی جویبار در لیگ برتر فوتبال مازندران خبر داد.

با پیروزی ارزشمند خارج از خانه؛
جویبار صدرنشین لیگ برتر فوتبال مازندران شد
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-  نایب رئیس هیئت فوتبال مازندران از صدرنشینی تیم شهید كریمی جویبار در لیگ برتر فوتبال مازندران خبر داد.


محمدهادی خلردی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری بیان داشت: در هفته چهارم این مسابقات عصر دیروز شش دیدار انجام شد كه در نهایت با صدرنشینی تیم شهید كریمی جویبار همراه بود.
وی افزود: در این مسابقات تیم شهید كریمی جویبار موفق شد دو بر یك میزبان خود شهرداری سرخرود را شكست دهد و با این پیروزی با 10 امتیاز صدرنشین جدید این رقابت‌ها شود.
نایب رئیس هیئت فوتبال مازندران در ادامه از برتری سه بر دو تیم استعداد‌های درخشان امل در مقابل میزبان خود دانشگاه علوم پزشكی ساری خبر داد و افزود: در دیگر بازی نیز تیم بازرگان چالوس نیز موفق شد دو بر یك مهمان خود تیم شهدای ساری را با شكست بدرقه كند.
نایب رئیس هیئت فوتبال مازندران همچنین از پیروزی دو بر صفر تیم وحدت شهروند فریدونكنار در برابر دریای بابل خبر داد و تصریح كرد: در دو دیدار دیگر مسابقات به تساوی انجامید.
وی گفت: بازی تیم‌های استقلال لموك قائمشهر با شهدای مقاومت كوتنا و شهدای بابلسر با مقیم داماش كوتنا در پایان با تساوی یك بر یك خاتمه پذیرفت و این تیم‌ها امتیازات خود را تقسیم كردند.
نایب رئیس هیئت فوتبال مازندران تصریح كرد: در این هفته تیم هیئت رزمندگان جویبار بر اساس قرعه استراحت داشت.
خلردی درباره جدول رده‌بندی این مسابقات افزود: در جدول تا پایان هفته چهارم این مسابقات تیم شهید كریمی جویبار با 10 به‌دلیل تفاضل گل بهتر صدرنشین است و تیم‌های استقلال لموك قائمشهر با 10 و بازرگان چالوس با هفت امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.
وی در پایان گفت: هفته پنجم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های مازندران با انجام شش دیدار در روز جمعه سی و یكم تیر برگزار می‌شود.
به گزارش فارس، لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های مازندران با حضور 13 تیم در یك گروه به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/29 توسط رمضان مددی