تبلیغات
مازند اسپرت - ملی‌پوش بلغارستان به كاله مازندران پیوست

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

با عقد قرارداد برای یك فصل؛
ملی‌پوش بلغارستان به كاله مازندران پیوست
مازند اسپرت: مسئول كمیته اطلاع رسانی باشگاه كاله مازندران از عقد قرارداد الكسی متیاف پاسور تیم ملی بلغارستان با نماینده مازندران در لیگ برتر والیبال كشور خبر داد.

با عقد قرارداد برای یك فصل؛
ملی‌پوش بلغارستان به كاله مازندران پیوست
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس- مسئول كمیته اطلاع رسانی باشگاه كاله مازندران از عقد قرارداد الكسی متیاف پاسور تیم ملی بلغارستان با نماینده مازندران در لیگ برتر والیبال كشور خبر داد.


نعمت قربانی صبح امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی فارس در آمل با تایید این خبر بیان داشت: كاله مازندران با از دست دادن پاسور فصل گذشته خود، با نظر كادر فنی و سرمربی این تیم برای فصل جدید لیگ برتر والیبال باشگاه‌های كشور به دنبال جذب پاسور قدرتمند خارجی بود.
وی افزود: مسئولان باشگاه كاله مازندران در نهایت الكسی متیاف پاسور بلغارستانی كه در تیم ملی این كشور نیز به عنوان یك مهره ارزشمند فعالیت دارد را برای یك فصل به خدمت گرفته‌اند.
مسئول كمیته اطلاع‌رسانی باشگاه كاله مازندران در مورد این بازیكن خارجی تیم كاله مازندران تصریح كرد: متیاف 27 سال سن دارد و سال گذشته در یكی از باشگاه‌های كشور روسیه بازی می‌كرد.
قربانی با اشاره به بازیكنان جدیدی كه برای فصل آینده با تیم والیبال كاله مازندران قرارداد منعقد كردند، افزود: بازیكنان نام آشنا و ملی‌پوشی همچون حمزه زرینی، عبدالرضا علیزاده، شهرام محمودی و آرش صادقیانی برای فصل جدید با این تیم مازندرانی قرارداد خود را به ثبت رساندند.
وی ادامه داد: همچنین فرهاد نظری افشار، عادل غلامی، مهدی رنجبر و رضا قراء نیز قرارداد خود را با این تیم تمدید كردند.
به گزارش فارس، الكسی متیاف متولد 1984 میلادی در كشور بلغارستان است، او 196 سانتیمتر قد داشته و در تیم ملی كشورش به عنوان بازیكن اصلی در پست پاسور عضویت دارد و در لیگ جهانی والیبال كه در كشور لهستان برگزار شد برای كشورش به میدان رفت.
وی در تیم پیرین بلغارستان عضویت داشته و فصل گذشته را در لیگ برتر والیبال باشگاه‌های روسیه پشت سر گذاشت.
نوشته شده در تاریخ 1390/04/29 توسط رمضان مددی