تبلیغات
مازند اسپرت - 40 پروژه ورزشی مازندران بهره‌برداری می‌شود

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

مدیركل تربیت بدنی مازندران:
40 پروژه ورزشی مازندران بهره‌برداری می‌شود

مازند اسپرت: مدیركل تربیت بدنی استان مازندران گفت: 40 پروژه ورزشی در استان به‌زودی بهره‌برداری می‌شود.

مدیركل تربیت بدنی مازندران:
40 پروژه ورزشی مازندران بهره‌برداری می‌شود

مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-مدیركل تربیت بدنی استان مازندران گفت: 40 پروژه ورزشی در استان به‌زودی بهره‌برداری می‌شود.


نصرالله پریچهره در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان فریدونكنار اظهار داشت: پشتوانه‌سازی در بدنه اداره كل تربیت بدنی قرار گرفته و مدیرانی كه جوابگو نباشند عوض می‌شوند.
وی با اشاره به اینكه مدیرسازی در دستور كار ورزش استان است درباره تغییر مدیریت در ورزش شهرهای مازندران گفت: سه سال پیش با تغییر مدیریت ورزش در فریدونكنار ورزش فریدونكنار توسعه یافت و رشد چشمگیر ورزش این شهرستان با تغییر و تحول‌ها نتایج بسیار مثبتی داشته است.
به گفته مدیركل تربیت بدنی استان مازندران، سرانه ورزشی مازندران هشت دهم متر مربع است كه دو دهم كسری داریم.
پریچهره خاطرنشان كرد: با افزایش اعتبارات در ورزش به ویژه در بخش خصوصی‌سازی‌ها میتوان امید رفع این مشكل را داشت. همچنین از دو سال پیش بررسی و جلوگیری از گران شدن نرخ ورزش در مازندران را برنامه‌ریزی كرده‌ایم.

* 82 نفر برای حضور در المپیك لندن از مازندران استعدادیابی شدند
مدیركل تربیت بدنی استان مازندران بیان داشت: 10 سالن از سالن‌های ورزشی سراسر این استان باید به آموزش تعلق بگیرد و در همین راستا برای جلوگیری از افزایش نرخ‌ها نظارت و بازرسی‌های ویژه انجام می‌شود.
وی درباره عدم موفقیت كامل كشتی‌گیران مازندران در مسابقات اخیر گفت: پیش‌بینی برای كسب مدال از سوی ورزشكاران استان در مسابقات المپیك لندن بسیار سخت است.
پریچهره با اشاره به اینكه 82 نفر برای حضور در المپیك لندن از مازندران استعدادیابی شدند كه امید برای كسب سه مدال در صورت حضور قطعی به نظر میرسد، متذكر شد: آموزش در مربیان و ورزشكاران و شناخت مواد نیروزا در سراسر استان با جدیت پیگیری می‌شود.
مدیركل تربیت بدنی استان مازندران اذعان داشت: در هفته‌های آینده همایش مبارزه با دوپینگ در مازندران برگزار می‌شود.
نوشته شده در تاریخ 1390/05/1 توسط رمضان مددی