تبلیغات
مازند اسپرت - فدراسیون فوتبال به تیم‌های پایه توجه كند

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

مربی پیشكسوت فوتبال مازندران:
فدراسیون فوتبال به تیم‌های پایه توجه كند
مازند اسپرت: مربی پیشكسوت فوتبال مازندران گفت: برای اینكه فوتبال ایران قوی شود، فدراسیون فوتبال باید به تیم‌های پایه توجه بیشتری كند.

  
مربی پیشكسوت فوتبال مازندران:
فدراسیون فوتبال به تیم‌های پایه توجه كند

مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس- مربی پیشكسوت فوتبال مازندران گفت: برای اینكه فوتبال ایران قوی شود، فدراسیون فوتبال باید به تیم‌های پایه توجه بیشتری كند.


محمود سورتیچی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری بیان داشت: در حال حاضر فوتبال ملی كشورمان نسبت به سال‌های گذشته ضعیف‌تر و حتی بازیكنان تاكتیك خاصی هم در زمین مسابقه ارائه نمی‌دهند.
وی گفت: همه كارشناسان به خوبی می‌دانند كه زیر بنا فوتبال بزرگسالان تیم‌های پایه امید، جوانان است كه اگر به خوبی هدایت شوند می‌تواند پشتوانه خوبی برای سال‌های آینده باشند.
سورتیچی در ادامه تصریح كرد: منكر خدمات فدراسیون فوتبال نیستیم، اما با توجه به اهمیت این مقوله انتظار بیشتری در برای تقویت و ارزش‌گذاری برای تیم‌های پایه داریم.
این مسئول گفت: اگر می‌خواهیم فوتبال كشورمان درست شود نباید به مسكن‌های موقت بسنده كنیم، چرا كه وقتی می‌خواهید در چیزی و یا شخصی تغییری ایجاد كنید ابتدا ریشه آن را مورد توجه قرار می‌دهید.
این مربی پیشكسوت فوتبال مازندران ابراز داشت: برای اینكه بتوانیم فوتبال كشور اصلاح كنیم باید از ریشه آغاز و آن ریشه چیزی جز توجه به فوتبال پایه نیست.
سورتیچی در پایان اذعان داشت: در حال حاضر استعدادهای زیادی در رده‌های مختلف سنی در كشور حضور دارند كه یك برنامه‌ریزی اصولی با پشتوانه‌های مدیریتی و مالی لازم می‌تواند موجب تغییرات بنیادین در سال‌های آینده در فوتبال كشور شود.
نوشته شده در تاریخ 1390/05/4 توسط رمضان مددی