تبلیغات
مازند اسپرت - حضور نفت خزر در مسابقات هندبال مناطق نفت‌خیز كشور

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

رئیس هیئت هندبال مازندران خبر داد:
حضور نفت خزر در مسابقات هندبال مناطق نفت‌خیز كشور
مازند اسپرت: رئیس هیئت هندبال استان مازندران از حضور تیم هندبال نفت خزر بهشهر در مسابقات هندبال مناطق نفت‌خیز كشور در خارك خبر داد.

  
رئیس هیئت هندبال مازندران خبر داد:
حضور نفت خزر در مسابقات هندبال مناطق نفت‌خیز كشور
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس- رئیس هیئت هندبال استان مازندران از حضور تیم هندبال نفت خزر بهشهر در مسابقات هندبال مناطق نفت‌خیز كشور در خارك خبر داد.


خسرو ابراهیم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آمل اظهار داشت: تیم نفت خزر بهشهر در مسابقات هندبال حوزه‌های نفت‌خیز كشور حضور می‌یابد.
وی افزود: این دوره از رقابت‌ها از ششم مرداد ماه سال جاری در خارك برگزار می‌شود.
رئیس هیئت هندبال استان مازندران با اعلام اینكه این مسابقات به مدت چهار روز برگزار می‌شود، گفت: محمدرضا قنبری سرمربی نماینده مازندران در رقابت‌های هندبال حوزه نفت‌خیز جنوب كشور است.

* ابراهیم‌زاده نماینده فدراسیون هندبال در مسابقات مناطق نفت‌خیز كشور شد
وی با بیان اینكه نفت خزر بهشهر تنها نماینده مازندران در این دوره از مسابقات است، عنوان كرد: با حكم فدراسیون هندبال كشور به عنوان نماینده فدراسیون در این دوره از رقابت‌های كشوری انتخاب شدم.
ابراهیم‌زاده با اشاره به دیگر برنامه‌های هیئت هندبال مازندران تصریح كرد: دو دوره كلاس مربیگری بانوان دو ماه گذشته در بابلسر پیگیری شده و به كار خود پایان داد.

* آغاز كلاس داوری ارتقای درجه بانوان كشور
وی در مورد برگزاری كلاس مربیگری ارتقای درجه سه به درجه دو بانوان بیان داشت: از امروز كلاس داوری هندبال ارتقای درجه سه به درجه دو بانوان كشور در شهرستان بابل برگزار می‌شود.
رئیس هیئت هندبال استان مازندران با اشاره به اینكه 25 نفر در این دوره ارتقای سطح حضور دارند، عنوان كرد: این افراد از سطح كشور به مدت یك هفته طی 60 ساعت آموزش می‌بینند.

* برگزاری جام رمضان هندبال مازندران
ابراهیم‌زاده با اشاره به اینكه سعی داریم تا مسابقات هندبال جام رمضان مازندران در این ماه مبارك برگزار شود، گفت: این دوره از مسابقات در یكی از شهرهای استان برگزار می‌شود.
وی در پایان گفت: مازندران در رشته هندبال یكی از استان‌های برتر كشور است و ملی‌پوشان و بازیكنان نامی این رشته ورزشی در سطح كشور فعالیت دارند.
نوشته شده در تاریخ 1390/05/4 توسط رمضان مددی