تبلیغات
مازند اسپرت - 18 شهریور آغاز لیگ برتر فوتسال مازندران

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

رئیس سازمان لیگ فوتبال مازندران خبر داد:
18 شهریور آغاز لیگ برتر فوتسال مازندران
مازند اسپرت:  رئیس سازمان لیگ هیئت فوتبال مازندران هجدهم شهریور را آغاز هفته نخست لیگ برتر فوتسال باشگاه‌‌های استان مازندران اعلام كرد.

  
رئیس سازمان لیگ فوتبال مازندران خبر داد:
18 شهریور آغاز لیگ برتر فوتسال مازندران
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس- رئیس سازمان لیگ هیئت فوتبال مازندران هجدهم شهریور را آغاز هفته نخست لیگ برتر فوتسال باشگاه‌‌های استان مازندران اعلام كرد.


جمشید پازوكی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری بیان داشت: با حضور نماینده باشگاه‌ها فصل جدید لیگ برتر و لیگ دسته یك فوتسال مازندران قرعه‌كشی شد و زمان این مسابقات نیز به تیم‌ها اعلام شد.
وی گفت: بر اساس برنامه قرار شد كه دهم شهریور پایان تحویل مدارك تیم‌ها به هیئت فوتبال مازندران باشد و لیگ برتر فوتسال نیز پس از هفته از هجدهم شهریور آغاز شود.
رئیس سازمان لیگ هیئت فوتبال مازندران درباره تعداد تیم‌ها در فصل جدید این مسابقات افزود: در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال مازندران 12 تیم به صورت رفت و برگشت در یك گروه با هم مسابقه می‌دهند.
رئیس سازمان لیگ فوتبال مازندران تصریح كرد: تیم‌های سد نكا، علم وادب خلیل شهر، شهروند پل سفید، سخت كوشان خزر نور، شهید تولایی قائمشهر، صنایع جوبی محبوبی آمل، شهدای صلاح الدین نوشهر، وحدت امیركلا، نگین سبز كلاردشت، شهدای پژمان ساری، نكا سفال و پیام مهدیه رجه بهشهر 12 تیم حاضر در این مسابقات هستند.
وی گفت: برای كنترل و نظارت بهتر مسابقات لیگ برتر و لیگ دسته یك فوتسال استان برای تیم‌های میزبان الزامی شد كه در زمان مسابقات نیروی انتظامی، پزشك‌یار، برانكارد، سالن استاندارد، فیلمبرداری از مسابقه در دستور كار قرار گیرد.
پازوكی افزود: اگر هر یك از این امكانات در زمان مسابقه توسط میزبان مهیا نباشد بازی برگزار نخواهد شد و نتیجه مسابقه نیز سه بر صفر به سود تیم مهمان اعلام خواهد شد.
وی همچنین بیمه ورزشی و حق عضویت و ورودیه را برای همه باشگاه‌ها در این مسابقات الزامی دانست و افزود: تیم‌های حاضر در لیگ برتر فوتسال مازندران باید مبلغ 4 میلیون و 500 هزار ریال به حساب فدراسیون و هیئت استان واریز كنند.
پازوكی درباره مسابقات لیگ دسته یك فوتسال باشگاه‌های مازندران اظهار داشت: این مسابقات نیز با حضور 20 تیم از هفدهم شهریور در دو گروه غرب و شرق به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود.
رئیس سازمان لیگ هیئت فوتبال مازندران حق عضویت و ورودی تیم‌های لیگ دسته یك فوتسال استان را سه میلیون ریال اعلام كرد و خاطرنشان كرد: مسئولان باشگاه‌ها فقط تا 10 شهریور مهلت دارند كه مدارك بازیكنان و كادر فنی خود را به هیئت فوتبال استان ارسال كنند.
وی افزود: تیم‌هایی كه بنا به دلایلی زمین مسابقه را ترك می‌كنند و بازی را نیمه تمام می‌گذارند علاوه بر مبلغ پنج میلیون ریال جریمه نقدی، نتیجه بازی نیز سه بر صفر به نفع حریف خواهد شد.
پازوكی در پایان با تشكر و قدردانی از مسئولان باشگاه‌های مازندران برای حضور در این مسابقات گفت: به مسئولان باشگاه‌ها توصیه می‌شود كه منش اخلاق پهلوانی را به بازیكنان خود آموزش دهند تا با كمك بازیكنان تیم‌ها و كادر فنی و مسئولان برگزار كننده فصلی بدون حاشیه و چالش را سپری كنیم.
نوشته شده در تاریخ 1390/05/4 توسط رمضان مددی