تبلیغات
مازند اسپرت - راه‌اندازی والیبال ساحلی ناشنوایان مازندران

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

سرپرست هیئت ورزش‌های ناشنوایان مازندران خبر داد:
راه‌اندازی والیبال ساحلی ناشنوایان مازندران
مازند اسپرت: سرپرست هیئت ورزش‌های ناشنوایان مازندران از راه‌اندازی رشته ورزشی والیبال ویژه ناشنوایان در مازندران خبر داد.

  
سرپرست هیئت ورزش‌های ناشنوایان مازندران خبر داد:
راه‌اندازی والیبال ساحلی ناشنوایان مازندران

مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس- سرپرست هیئت ورزش‌های ناشنوایان مازندران از راه‌اندازی رشته ورزشی والیبال ویژه ناشنوایان در مازندران خبر داد.


به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی هیئت ورزشی‌های ناشنوایان مازندران، سید سعید آرام اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ورزش مهیج والیبال ساحلی ویژه ناشنوایان در آینده نزدیك در مازندران راه‌اندازی می‌شود.
وی عمده مشكلات ورزشكاران ناشنوا را هزینه‌های موجود برای خرید لوازم ورزشی و هزینه ایاب ذهاب عنوان كرد و گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته توانستیم سالن‌های ورزشی را به صورت رایگان در اختیار ورزشكاران ناشنوا قرار دهیم و هیئت ورزش‌های ناشنوایان هزینه‌های ایاب ذهاب این ورزشكاران را پرداخت می‌كند.
آرام با بیان اینكه ناشنوایان را نباید از ورزشكاران عادی جدا كرد افزود: بسیاری از ناشنوایان می‌توانند در ورزش‌های افرادی عادی حضور داشته باشند و این امر مستلزم همكاری سایر هیئت‌های ورزشی است.
این مسئول از دعوت دو مازندرانی در اردوی تیم ملی والیبال ناشنوایان جمهوری اسلامی ایران خبر داد و یادآور شد: در حال حاضر اردوی تیم ملی در حال برگزاری است.
سرپرست هیئت ورزش‌های ناشنوایان مازندران از شركت یك ورزشكار ناشنوا خانم مازندرانی در مسابقات بین‌المللی كاراته بانوان در كشور چین خبر داد و گفت: این بانوی مازندرانی موفق شد در این دوره از مسابقات به مقام نائب قهرمانی دست یابد.
وی گسترش ورزش‌های بانوان ناشنوا را یكی از مهمترین فعالیت‌های در دست اقدام هیئت ورزش‌های ناشنوایان عنوان كرد و متذكر شد: این هیئت برای ارتقاء ورزش‌های بانوان ناشنوا تمام تلاش خود را میكند.
آرام از برگزاری مجمع انتخابات این هیئت خبر داد و خاطرنشان كرد: پس از برگزاری این مجمع برنامه‌ریزی‌های اصلی با همكاری مسئولان كمیته‌ها و روسای شهرستان هیئت ورزشی ناشنوایان پیگیری می‌شود، تا بتوانیم بهترین خدمت را به این قشر صورت دهیم.
این مسئول تاكید كرد: یكی از بهترین روش‌های توانمند‌سازی گروه هدف حضور این قشر در فعالیت‌های اجتماعی است و یكی بهترین راه‌های پر رنگ كردن حضور ناشنوایان در عرصه‌های اجتماعی انجام فعالیت‌های ورزشی برشمرد.
سرپرست هیئت ورزش‌های ناشنوایان مازندران در پایان اذعان داشت: ورزشكاران ناشنوا علاوه بر حضور در اجتماع و تامین نشاط روحی می‌توانند یك زندگی مستقل همراه با توانمندی داشته باشند.
نوشته شده در تاریخ 1390/05/9 توسط رمضان مددی