تبلیغات
مازند اسپرت - كم‌تجربگی بازیكنانم موجب شكست برابر استیل‌آذین شد

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

سرمربی تیم فوتبال ساحلی فائزكاران فرح‌آباد ساری:
كم‌تجربگی بازیكنانم موجب شكست برابر استیل‌آذین شد
مازند اسپرت:سرمربی تیم فوتبال ساحلی فائز‌كاران فرح‌آباد ساری گفت: كم‌تجربگی بازیكنانم موجب شكست سنگین در مقابل استیل‌آذین بود.

  
سرمربی تیم فوتبال ساحلی فائزكاران فرح‌آباد ساری:
كم‌تجربگی بازیكنانم موجب شكست برابر استیل‌آذین شد
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-  سرمربی تیم فوتبال ساحلی فائز‌كاران فرح‌آباد ساری گفت: كم‌تجربگی بازیكنانم موجب شكست سنگین در مقابل استیل‌آذین بود.


علیرضا هوشیار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری با اشاره به باخت روز گذشته تیمش مقابل استیل آذین گفت: در مسابقه دیروز بازیكنان ساری آن روحیه و جنگندگی همیشه را نداشتند و نمی‌دانم مشكل كار كجا بود كه بدون برنامه حاضر شدند و در زمین مسابقه برنامه خاصی نداشتند.
وی افزود: در یكی از پر اشتباه‌ترین بازی‌ها ما در مقابل استیل آذین خوب نبودیم و دروازبان جوان ما بسیار بد كار كرد و بازیكنان روز همیشگی خودشان را در این دیدار نداشتند و نتوانستند بازی خوبی را به نمایش بگذارند.
سرمربی تیم فوتبال ساحلی فائزكاران فرح‌آباد گفت: در بازی‌های آینده بازیكنان جوان و بومی ما به مرور زمان بهتر خواهند شد و نتایج خوبی در برابر حریفان كسب خواهند كرد.
هوشیار درباره شكست سنگین تیمش در برابر حریف تصریح كرد: در كنار اشتباهات بازیكنان از داور انتقاد كردند و داور این دیدار در حد و اندازه این مسابقه نبود و فكر می‌كنم اكثر سوت‌ها در این بازی برای تیم میزبان بوده و اشتباهات زیادی از او شاهد بودیم.
به گزارش فارس، تیم فائزكاران فرح آباد ساری در هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های كشور عصر شنبه با نتیجه 7 بر 4 شكست سنگینی را از میزبان خود آستیل آذین سمنان متحمل شد.
تیم فائزكاران فرح‌آباد ساری هم اكنون با یك بازی كمتر و كسب شش امتیاز در رده سوم جدول گروه خود جای دارد.
نوشته شده در تاریخ 1390/05/9 توسط رمضان مددی