تبلیغات
مازند اسپرت - افتتاح 40 پروژه ورزشی در مازندران

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

مدیركل تربیت بدنی مازندران خبر داد:
افتتاح 40 پروژه ورزشی در مازندران
مازند اسپرت: مدیركل تربیت بدنی مازندران گفت: تا چند ماه آینده 40 پروژه ورزشی در مازندران نیز به بهره‌برداری میرسد.

  
مدیركل تربیت بدنی مازندران خبر داد:
افتتاح 40 پروژه ورزشی در مازندران
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس- مدیركل تربیت بدنی مازندران گفت: تا چند ماه آینده 40 پروژه ورزشی در مازندران نیز به بهره‌برداری میرسد.


به گزارش خبرگزاری فارس از محمودآباد، سالن ورزشی شهدای خشت سر با هزینه 289 میلیون تومان شامگاه شنبه با حضور مدیركل تربیت بدنی مازندران، نماینده مردم محمودآباد در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان به بهره‌برداری رسید.
مدیركل تربیت بدنی مازندران در این مراسم با ابراز خرسندی از افتتاح هشتمین سالن ورزشی در مازندران پس از دور دوم سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت اظهار داشت: امروز شاهد افتتاح سالن ورزشی هستیم كه همانند مسجد و مدرسه به سالم بودن جامعه كمك می‌كند.
نصرالله پریچهره ادامه داد: با توجه به شعار تربیت بدنی مازندران مبنی بر اینكه همانند مسجد و مدرسه باید ورزشگاه ساخت، امیدواریم روز به روز شاهد افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های ورزشی باشیم.
وی افزود: از سفر دوم ریاست جمهوری به مازندران اعتبار ساخت 52 سالن تخصصی را دریافت كردیم كه از این تعداد 25 سالن كلنگ‌زنی شده و در مدت زمان كوتاهی هشت سالن به بهره‌برداری رسید كه سالن ورزشی خشت‌سر هشتمین سالن در این بین بود.
پریچهره تصریح كرد: در سال 90 این سالن یازدهمین پروژه‌ای بود كه به بهره‌برداری رسید و همچنین امیدواریم تا چند ماه آینده 40 پروژه ورزشی دیگر نیز به بهره‌برداری برسد.
مدیر كل تربیت بدنی استان مازندران به سرعت‌بخشی پروژه‌های ورزشی در محمودآباد اشاره كرد و افزود: این شهرستان با تلاش مسئولان و حضور پررنگ مردم تا دو ماه آینده با افتتاح دو سالن ورزشی دیگر به سرانه ورزشی بر اساس برنامه چهارم توسعه ارتقا داده می‌شود و ششمین شهرستان مازندران خواهد بود كه به این مهم نائل شده است.
این مسئول در پایان خاطرنشان كرد: شهرستان محمودآباد در سطح مازندران بیشترین اعتبار را به بخش ورزش داده كه این نشان از آگاهی و دانش بالای مسئولان در اهمیت دادن به امر ورزش است.
یكی از اعضای شورای اسلامی خشت سر نیز در این مراسم با اشاره به چگونگی روند ساخت این سالن گفت: با همكاری مشاور عالی وزیر نفت و بودجه مصوب دولتی این سالن به مرحله استفاده رسیده است.
محمد برزگر متذكر شد: این سالن در زمینی به ارزش 52 میلیون تومان كه یكی از خیرین این روستا نصف ارزش واقعی آن را تقبل كرد، ساخته شده و مساحت سالن در حدود 650 متر است كه ساخت آن با بودجه 220 میلیون تومانی مصوب دولت انجام شد.
وی اذعان داشت: در مجموع با هزینه‌ای حدود 289 میلیون تومان كار احداث این سالن به پایان رسید.
برزگر ابراز امیدواری كرد با اختصاص اعتبار به صورت ویژه از سوی فرماندار بتوانیم توسعه بخشی از این سالن را داشته باشیم و ساخت سالن كشتی و پاركینگ آن را به مساحت 400 متر آغاز كنیم.
نوشته شده در تاریخ 1390/05/9 توسط رمضان مددی