تبلیغات
مازند اسپرت - آغاز تمرینات تیم لیگ برتری كاله مازندران

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

سرپرست تیم والیبال كاله مازندران خبر داد:
آغاز تمرینات تیم لیگ برتری كاله مازندران
مازند اسپرت: سرپرست تیم والیبال كاله مازندران گفت: تمرینات آماده‌سازی تیم كاله مازندران برای حضوری قدرتمند در لیگ برتر والیبال باشگاه‌های كشور از دهه دوم مرداد ماه در آمل آغاز می‌شود.

  
سرپرست تیم والیبال كاله مازندران خبر داد:
آغاز تمرینات تیم لیگ برتری كاله مازندران
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-سرپرست تیم والیبال كاله مازندران گفت: تمرینات آماده‌سازی تیم كاله مازندران برای حضوری قدرتمند در لیگ برتر والیبال باشگاه‌های كشور از دهه دوم مرداد ماه در آمل آغاز می‌شود.


حسن منصوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آمل بیان داشت: تمرینات آماده‌سازی تیم كاله مازندران برای حضور مقتدرانه در لیگ برتر والیبال باشگاه‌های كشور از دهه دوم مرداد ماه آغاز می‌شود.
وی افزود: بیش از 80 درصد تركیب تیم كاله مازندران بسته شده و تمرینات این تیم برای حضور در لیگ برتر از دهه دوم مرداد ماه سال جاری در دو سالن پیامبر اعظم(ص) و مجتمع ورزشی كاله پیگیری می‌شود.
سرپرست تیم والیبال كاله مازندران با اعلام اینكه این تیم در هر دو سال حضور خود به عنوان تنها نماینده مازندران در لیگ برتر والیبال به مقام سوم دست یافته، بیان داشت: بسیاری از تیم‌های مدعی و پرهزینه كشور در سال‌های گذشته حتی نتوانستند خود را به جمع پنج تیم برتر جدول این دوره از مسابقات برسانند.
منصوری با بیان اینكه بهروز عطایی امسال نیز با كاله مازندران فصل جدید را آغاز می‌كند، گفت: این مربی آملی به مدت چهار سال است كه هدایت كاله را برعهده دارد و توانست این تیم را از لیگ دسته اول والیبال به لیگ برتر بیاورد.
وی با تاكید اینكه عطایی هم‌اكنون به عنوان سرمربی تیم والیبال نوجوانان كشور در اردوی تیم ملی به سر می‌برد، افزود: دستیاران عطایی نیز بعد از مسابقات والیبال جوانان جهان در كه جلسه‌ای با حضور مدیرعامل و كادر فنی تیم برگزار می‌شود در آینده‌ای نزدیك مشخص می‌شوند.
سرپرست تیم والیبال كاله مازندران ادامه داد: برخی از بازیكنان كاله مازندران در تمرینات تیم ملی به سر می‌برند و نخستین تمرین این تیم نیز در دهه دوم ماه جاری آغاز می‌شود.
به گزارش فارس، تیم والیبال كاله مازندران به مدت دو سال تنها نماینده مازندران در لیگ برتر والیبال باشگاه‌های كشور است كه در هر دو دوره حضور خود توانست با نشان دادن شایستگی و لیاقت‌هایش، با اقتدار بر سكوی سوم این رقابت‌ها بایستد.
نوشته شده در تاریخ 1390/05/9 توسط رمضان مددی