تبلیغات
مازند اسپرت - بابلسر خانه ووشو ندارد

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

رئیس هیئت ووشو بابلسر:
بابلسر خانه ووشو ندارد
مازند اسپرت: رئیس هیئت ووشو شهرستان بابلسر گفت: شهرستان بابلسر خانه ووشو ندارد.

  
رئیس هیئت ووشو بابلسر:
بابلسر خانه ووشو ندارد

مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-رئیس هیئت ووشو شهرستان بابلسر گفت: شهرستان بابلسر خانه ووشو ندارد.


جابر اسماعیل‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگارفارس در بابلسر اظهار داشت: با توجه به اینكه در حال حاضر بسیاری از جوانان علاقمند به فعالیت در رشته ورزشی ووشو هستند، اما تاكنون این رشته ورزشی در بین مردم ناشناخته مانده است.
وی با اشاره به اینكه شهرستان بابلسر از استعداد بالقوه‌ای در زمینه ورزش ووشو برخوردار است، افزود: در حال حاضر همه رده‌های سنی از نونهالان تا بزرگسان در ورزش ووشو مشغول فعالیت هستند.
رئیس هیئت ووشو شهرستان بابلسر خاطرنشان كرد: با توجه به استعدادهای بالقوه ورزش ووشو در بابلسر، درصدد هستیم با توسعه این ورزش جایگاه ویژه‌ای در سطح استان و كشور كسب كنیم.
اسماعیل‌زاده با بیان اینكه بابلسر خانه ووشو ندارد، افزود: بابلسر دارای سه باشگاه بانوان و سه باشگاه آقایان است كه در حال حاضر ورزش ووشو در سالن سرداران نوبخت و خانه ژیمناستیك بابلسر و در بخش خانم‌ها در سالن حجاب در حال انجام است.
وی تصریح كرد: در رشته ووشو به دو تخته تاتامی برای مسابقه سانگ‌شو و تارو نیاز داریم و مربیان این رشته آماده هر نوع همكاری با مسئولان شهرستان بابلسر هستند چراكه ظرفیت شهری برای فعالیت در این رشته مناسب است.
اسماعیل‌زاده كمك و حمایت اسپانسرها برای ادامه فعالیت ورزش ووشو در بابلسر را حیاتی و ضروری برشمرد و افزود: اگر اسپانسرها به این ورزش كمك كنند علاوه بر شركت در مسابقات مختلف كشوری توانایی میزبانی این مسابقات را نیز دارا هستیم.
رئیس هیئت ووشو شهرستان بابلسر از حمایت تربیت بدنی بابلسر به ورزش ووشو تقدیر كرد و اذعان داشت: از همه مدیران و مسئولان بابلسر انتظار داریم این ورزش را بیش از پیش مورد حمایت قرار داده و نسبت به احداث خانه ووشو در این شهرستان اقدام كنند.
نوشته شده در تاریخ 1390/05/12 توسط رمضان مددی